Dzisiaj spotkania z udziałem ESC i Vexed

Dzisiaj wieczorem możemy spodziewać się kolejnych spotkań z udziałem polskich formacji. Na placu boju stawią się podopieczni ESC Gaming oraz Vexed Gaming. Pierwsza drużyna rozegra przynajmniej dwa mecze, zaś druga ma w planach jedną potyczkę.

ESC Gaming nadal rywalizuje w D!ngIT Weekly Cup #27. Internetowe zawody rozpoczęły się dokładnie wczoraj. W pierwszym meczu Polacy wygrali 2:1 z ukraińskim hard’N’play. W równoległym meczu melty eSports 2:0 pokonało Fraternitas. Dzisiaj odbędą się wszystkie pozostałe spotkania turnieju – pierwsza runda LB, finał WB i LB oraz wielki finał. ESC w pierwszym meczu zagra z w większości francuskim melty. Kolejnych rywali poznamy po rozstrzygnięciu spotkań.

Z kolei Vexed Gaming ma w planach bardzo ważny mecz w kwalifikacjach do Red Dot Invitational (o zawodach więcej możecie przeczytać tutaj). Nasi rodacy bez porażki przebrnęli przez fazę grupową eliminacji i dzisiaj stoczą dzięki temu potyczkę decydującą o tym, kto dostanie się do głównego etapu RDI. Rywalem Vexed będzie złożony z czterech Francuzów i Belga zespół DeadPixels.

18:30 – ESC Gaming vs melty eSports – bo3
20:00 – Vexed Gaming vs DeadPixels – bo3

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

25 milionów widzów DreamHack Cluj-Napoca

Organizatorzy ostatniego majora w 2015 roku - DreamHack Cluj-Napoca - pochwalili się statystykami dotyczącymi oglądalności zawodów. Oficjalna informac...