W najbliższej aktualizacji CS:GO nie będzie nowej operacji

Od kilku dni w sieci aż huczy od plotek dotyczących tego, co znajdzie się w najnowszej aktualizacji Counter-Strike: Global Offensive. Jedni oczekują, że zaprezentowana zostanie nowa wersja mapy de_nuke, inni mają nadzieję na nową operację, a jeszcze inni zakładają, że finalnie udostępnione zostaną serwery z tickrate 128. Valve zaprzeczyło jednak części dotychczas krążących informacji.

Za pośrednictwem reddita jeden z pracowników Valve zajmujący się w tej firmie właśnie CS:GO – Matt Wood – poinformował, że przy najbliższej aktualizacji nie pojawi się nowa operacja. Ostatnia dobiegła końca 1 października i od tamtego czasu amatorzy produkcji Valve niecierpliwie czekają na rozpoczęcie kolejnej.

Matt Wood nie zdradził niestety, kiedy pojawi się kolejny update CS:GO. Przyznał jedynie, że mimo, że nie będzie zawierał on kolejnej operacji to i tak możemy spodziewać się pewnych interesujących zmian. Wciąż nie wiadomo, kiedy udostępniona zostanie odświeżona wersja nuke’a.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Świąteczna promocja na koszulki w sklepie ESL

W sklepie ESL rozpoczęła się specjalna świąteczna promocja na wszystkie koszulki. Obniżona została ich cena, a dodatkowo nie będziecie musieli pokrywa...