STS
fot. fragbite.se

Francuskie legendy będą grały w XenoDragons

Gracze, których we Francji można zaliczyć do grona legend – Jérémy „ioRek” Vuillermet oraz Mickael „mSx” Cassisi – wraz z trzema innymi zawodnikami będą reprezentować barwy XenoDragons. W pełni francuski skład właśnie dołączył do wspomnianej organizacji. W składzie XenoDragons oprócz ioRka i mSxa znaleźli się także MaT, drizzer oraz YiiKoN. Jednym z największych sukcesów pierwszych trzech wymienionych […]

Gracze, których we Francji można zaliczyć do grona legend – Jérémy „ioRek” Vuillermet oraz Mickael „mSx” Cassisi – wraz z trzema innymi zawodnikami będą reprezentować barwy XenoDragons. W pełni francuski skład właśnie dołączył do wspomnianej organizacji.

W składzie XenoDragons oprócz ioRka i mSxa znaleźli się także MaT, drizzer oraz YiiKoN. Jednym z największych sukcesów pierwszych trzech wymienionych zawodników jest sięgnięcie po złoty medal na World Cyber Games w 2007 roku. Gracze ci niejednokrotnie występowali również na innych prestiżowych turniejach, jak chociażby Intel Extreme Masters, GameGune, DreamHack, czy SEC.

Mimo, że drizzer i YiiKoN mogą wydawać się mniej znani to w przeszłości także grali dla dobrze znanych francuskich zespołów. Pierwszy z wymienionych reprezentował między innymi Clan-Mystik i aAa, a drugi grał dla Millenium.

Aktualny skład XenoDragons:

  • Mickael „mSx” Cassisi
  • Mathieu „MaT” Leber
  • Jeremy „ioRek” Vuillermet
  • Benjamin „drizzer” Charnet
  • Christopher „YiiKoN” Cavecchi
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Francja wygrywa NationWars 3

Tym razem gospodarzom udało się zdobyć tytuł mistrzowski. Reprezentacja Francji pokonała późnym wieczorem Koreę Południową w wielkim finale NationWars...