STS

Davidp poza składem PENTA

David „Davidp” Prince nie jest już członkiem drużyny Counter-Strike: Global Offensive reprezentującej barwy PENTA Sports. Belgijski zawodnik dołączył do wywodzącego się z Niemiec zespołu w połowie stycznia 2016 roku. Decyzję o zakończeniu współpracy z Davidem Princem podjęła organizacja. Gracz nie zdecydował się na obszerniejszy komentarz w tej sprawie. O odejściu z PENTA Sports davidp wiedział prawdopodobnie […]

David „Davidp” Prince nie jest już członkiem drużyny Counter-Strike: Global Offensive reprezentującej barwy PENTA Sports. Belgijski zawodnik dołączył do wywodzącego się z Niemiec zespołu w połowie stycznia 2016 roku.

Decyzję o zakończeniu współpracy z Davidem Princem podjęła organizacja. Gracz nie zdecydował się na obszerniejszy komentarz w tej sprawie. O odejściu z PENTA Sports davidp wiedział prawdopodobnie już kilka dni wcześniej o czym może świadczyć wpis opublikowany na Twitterze.

W najbliższym czasie PENTA Sports będzie najprawdopodobniej testowała pochodzącego z Finlandii Jesse’a „zehNa” Linjalę. Ostatnio występował on w Cringle Gods.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mid-Season Invitational zawita do Chin

Firma Riot Games ogłosiła, gdzie odbędą się tegoroczne rozgrywki Mid-Season Invitational. W zawodach wezmą udział najlepsze drużyny wiosennych rozgryw...