fot. ESL

tabseN opuszcza PENTA Sports

Johannes „tabseN” Wodarz z niemieckiej formacji PENTA Sports poinformował, że opuszcza swoją drużynę. Decyzja ta ma miejsce zaledwie kilka dni po tym, jak PENTA zajęła drugie miejsce w finałach 21. sezonu ESEA Premier.

21-latek ma za sobą także grę w innym znanym niemieckim zespole, Mousesports. Pod skrzydła PENTA trafił 4 maja 2015 roku. Od tego czasu jednak, mimo sukcesów na krajowym podwórku, ekipa nie potrafiła zaistnieć na arenie międzynarodowej. Przyszłość tabseNa pozostaje nieznana, chociaż on sam zapewnia, że w najbliższym czasie rozejrzy się za nową drużyną.

Odchodzę z PENTA Sports, jednak życzę reszcie ekipy i samej organizacji wszystkiego najlepszego. Jako zespół, mieliśmy zarówno dobre momenty, jak i te złe. Przede mną świetlana przyszłość i mam nadzieję, że wszystko się ułoży. Więcej informacji na temat mojej przyszłości już wkrótce. Chciałbym podziękować reszcie składu za to, że zaakceptowali moją decyzję i wspierali mnie w tych trudnych chwilach. Cenię też sobie współpracę z organizacją PENTA Sports, która również wszystko zaakceptowała i od której otrzymałem wsparcie. Dziękuję wam wszystkim, którzy wspieraliście PENTĘ oraz mnie podczas mojej gry w tym zespole.

Obecny skład PENTA Sports prezentuje się następująco:

  • Tahsin „tahsiN” Broschk
  • Kevin „kRYSTAL” Amend
  • Christian „loWel” Garcia Antoran
  • Mike „mikeS” Tuns
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cybersport.pl zagra na Let's Play Częstochowa

Przed ekipą Cybersport.pl trudny sprawdzian - nasza drużyna Counter-Strike: Global Offensive wystąpi podczas turnieju lanowego. Po udziale w Virtus.pr...

>