STS
fot. Ewa Nowak

PRIDE odpada z kwalifikacji, AGG walczy o DH Summer

PRIDE Gaming już w pierwszym meczu zamkniętych kwalifikacji do DreamHack Summer 2016 musieli uznać wyższość swojego przeciwnika. Polacy przegrali z Epsilon eSports. Lepiej zaczęła druga z rodzimych drużyn, Team AGG. Furlan i jego koledzy ograli ALTERNATE aTTaX. PRIDE Gaming 1:2 Epsilon eSports – Train 3:16, Overpass 16:13, Train 15:19 PRIDE zaliczyło bardzo słaby początek. Na […]

PRIDE Gaming już w pierwszym meczu zamkniętych kwalifikacji do DreamHack Summer 2016 musieli uznać wyższość swojego przeciwnika. Polacy przegrali z Epsilon eSports. Lepiej zaczęła druga z rodzimych drużyn, Team AGG. Furlan i jego koledzy ograli ALTERNATE aTTaX.

PRIDE Gaming 1:2 Epsilon eSports – Train 3:16, Overpass 16:13, Train 15:19

PRIDE zaliczyło bardzo słaby początek. Na Trainie nasi rodacy przegrali aż 3:16, co nie zwiastowało nic dobrego. Następnie starcie przeniosło się na Overpassa. Wysoko wygrana przez PRIDE pierwsza połówka (11:4) znacząco ułatwiła osiągnięcia pozytywnego rezultatu na drugiej mapie. EXUS i jego koledzy zwyciężyli 16:13, doprowadzając tym samym do remisu. O tym, kto awansuje do ćwierćfinału zadecydowało starcie na Mirage’u, na którym potrzebna była dogrywka. PRIDE nie zdobyło w niej ani jednego punktu, by ostatecznie przegrać 15:19. Porażka 1:2 sprawiła, że polska drużyna odpadła z kwalifikacji do DreamHack Summer 2016.

Team AGG 2:1 ALTERNATE aTTaX – Cobblestone 11:16, Train 16:5, Mirage, 16:7

Pierwszą mapą meczu pomiędzy AGG i ALTERNATE był Cobblestone. O ile pierwsza połówka była dość wyrównana, to tego samego nie można powiedzieć o drugiej części starcia. ALTERNATE zwyciężyło 16:11. AGG zdecydowanie lepiej poradziło sobie na Trainie. Polacy oddali rywalowi tylko pięć rund, co dało im wygraną 16:5 oraz remis w „dużych punktach”. W przypadku tego starcia o tym, kto awansuje do kolejnej rundy także miał zadecydować Mirage. Po pierwszej połówce 9:6 prowadził Team AGG. Niemalże pełna dominacja Polaków w drugiej zaowocowała ostatecznym zwycięstwem 16:7. Warto zauważyć, że przez większość meczu zamiast Hypera, który zmagał się z problemami technicznymi, grał oskarish.

Kolejnym rywalem Team AGG będzie ENCE. Polacy swój ćwierćfinałowy pojedynek powinni zacząć za kilkanaście minut.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wakacyjna akademia CS:GO - E-CAMP

W Ostródzie, na terenie nowoczesnego obiektu EXPO MAZURY, od początku lipca aż do połowy sierpnia organizowane będą letnie obozy treningowe dla młodyc...