STS
fot. DreamHack

Nowy trener Tempo Storm

Po kilkunastu dniach poszukiwań, Tempo Storm znalazło nowego trenera. Szkoleniowcem brazylijskiej formacji został Rafael „zakk” Fernandes, który zastąpił na tym stanowisku Luiza „peacemakera” Tadeu. W połowie maja peacemaker zdecydował się opuścić swojego dotychczasowego pracodawcę, by następnie objąć funkcję trenera amerykańskiego Team Liquid. Jego następca, zakk, ma za sobą bogatą karierę zawodniczą. Był graczem m.in. Keyd Stars […]

Po kilkunastu dniach poszukiwań, Tempo Storm znalazło nowego trenera. Szkoleniowcem brazylijskiej formacji został Rafael „zakk” Fernandes, który zastąpił na tym stanowisku Luiza „peacemakera” Tadeu.

W połowie maja peacemaker zdecydował się opuścić swojego dotychczasowego pracodawcę, by następnie objąć funkcję trenera amerykańskiego Team Liquid.

Jego następca, zakk, ma za sobą bogatą karierę zawodniczą. Był graczem m.in. Keyd Stars oraz ProGaming.TD, gdzie spotkał się z legendą brazylijskiego Counter-Strike’a, Gabrielem „FalleNem” Toledo. Od marca pozostawał jednak bez drużyny i teraz postanowił rozpocząć pracę szkoleniowca.

Dołączam do Tempo Storm z przeświadczeniem, że nie staję się członkiem drużyny, tylko rodziny. Jestem bardzo szczęśliwy, a zarazem zmotywowany. Ci goście są naprawdę niesamowici i głęboko wierzę w ich potencjał.

Obecny skład Tempo Storm prezentuje się następująco:

  • Henrique „hen1” Teles
  • Lucas „lucas” Teles
  • Ricardo „boltz” Prass
  • Joao „felps” Vasconcellos
  • Gustavo „SHOOWTiME” Gonçalves
  • Rafael „zakk” Fernandes – trener

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PRIDE odpada z kwalifikacji, AGG walczy o DH Summer

PRIDE Gaming już w pierwszym meczu zamkniętych kwalifikacji do DreamHack Summer 2016 musieli uznać wyższość swojego przeciwnika. Polacy przegrali z Ep...