STS
fot. ELEAGUE

ELEAGUE: Virtus.pro poznało rywala w turnieju ostatniej szansy

Znamy już pary turnieju ostatniej szansy w ELEAGUE. Zmierzą się w nim zespoły, które poległy w starciach finałowych swoich grup i dwie drużyny z najwyższą liczbą punktów z trzecich miejsc. Wśród uczestników są także Polacy z Virtus.pro. Drużyny rywalizować ze sobą będą między 13 a 15 lipca. Spośród nich wyłonione zostaną dwie ekipy, które zagrają w […]

Znamy już pary turnieju ostatniej szansy w ELEAGUE. Zmierzą się w nim zespoły, które poległy w starciach finałowych swoich grup i dwie drużyny z najwyższą liczbą punktów z trzecich miejsc. Wśród uczestników są także Polacy z Virtus.pro.

Drużyny rywalizować ze sobą będą między 13 a 15 lipca. Spośród nich wyłonione zostaną dwie ekipy, które zagrają w play-offach ELEAGUE.

Pary turnieju ostatniej szansy prezentują się następująco:

  • Cloud9 vs FlipSid3
  • Team X vs Virtus.pro
  • G2 Eports vs mousesports
  • FaZe Clan vs Counter Logic Gaming

Pierwszy sezon ELEAGUE potrwa do 30 lipca, zaś łączna pula nagród turnieju to aż 1,4 miliona dolarów, z czego 390 tysięcy trafi do zwycięzcy.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Miracle: wolałbym grać w drużynie słabszej ale z ludźmi, których lubię

Na minionym ESL One Frankfurt wysłannikom Dota2.pl udało się nakłonić Amera "Miracle" Barqawa do udzielenia pierwszego w historii wywiadu. Miracle będ...