The Summit 5: dominacja OG pierwszego dnia

Zwycięzcy dwóch Majorów – OG Dota 2 zgodnie z oczekiwaniami wypadli najlepiej pierwszego dnia zmagań na The Summit 5. Najpierw „zieloni” pokonali FDL 2:0. Spotkanie było jednak bardziej wyrównane niż można się było tego spodziewać. Amerykański zespół zaprezentował się naprawdę dobrze zważając na to z jakim przeciwnikiem przyszło mu się mierzyć.

Następnie rozegrano mecz Digital Chaos vs Fnatic. DC wydawało się w nim bezradne i nie potrafiło znaleźć odpowiedzi na styl gry Fnatic. Tym samym amerykańska formacja gładko przegrała 0:2.

W ostatnim spotkaniu w środę zagrali ze sobą zwycięzcy pierwszych meczy. Co prawda po zaciętej grze Fnatic udało się wygrać drugą mapę, ale to bez wątpienia OG było lepszym zespołem. Zwycięzcy Majora w Manili zdominowali pierwszą i trzecią rozgrywkę, spychając przeciwników do drabinki przegranych. Natomiast OG awansowało już do finału drabinki wygranych na The Summit 5.

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nowy zawodnik PENTA Sports

Po ostatnich poważnych zmianach w drużynie, niemieckiej organizacji PENTA Sport udało się w końcu skompletować skład dywizji CS:GO. Piątym graczem, kt...