fot. DreamHack

SL i-League: Heroic pierwszym ćwierćfinalistą

Już pierwszego dnia poznaliśmy jednego z ćwierćfinalistów SL i-League StarSeries Season 2. Jest nim Heroic, które najpierw pokonało Astralis, a w meczu zwycięzców wygrało z TyLoo.

  • TyLoo 16:10 Natus Vincere – Mirage

Pierwsze spotkanie grupy C przyniosło dużą niespodziankę, bowiem TyLoo z dużym spokojem pokonało Na`Vi. Gracze ukraińskiej organizacji nie najlepiej zadebiutowali na lanie w nowym składzie, od początku pozwalając oponentom rozwinąć skrzydła. Chińczycy zagrali bardzo dobrze po stronie antyterrorystów, wygrywając połowę 11:4. s1mple i spółka próbowali odrobić straty, lecz ich zapędy zostały szybko zgaszone, przez co niespodziewanie Natus Vincere spadło do LB swojej grupy.

  • Heroic 16:13 Astralis – Train

Duńskie derby w końcu przyniosły emocje podczas turnieju. Na początku Heroic grało dużo lepiej od swojego rywala, wygrywając pierwszą połowę 10:5. Astralis jednak nie zamierzało odpuszczać i gdy przeszło na stronę CT, zaczęło powoli odrabiać straty. Ostatecznie jednak MODDII i spółka utrzymali swe prowadzenie, wygrywając tym samym mecz.

  • Heroic 16:13 TyLoo – Cobblestone

Tego samego dnia rozegrany został także mecz wygranych zespołów grupy C. Pierwsza połowa Cobblestone’a należała do Heroic, które prowadziło 11:4. Po zmianie stron TyLoo konsekwentnie odrabiało straty w CT, doprowadzając do wyrównania. Chińczycy na chwilę zdobyli nawet prowadzenie (13:12), ale duńsko-szwedzka ekipa otrząsnęła się w dobrym momencie, przechylając szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Na dziś zaplanowano jeszcze jeden pojedynek grupy D. Team EnVyUs zmierzy się z Cloud9. Starcie będzie można obejrzeć tutaj.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kinguin wygrywa z tRICKED po zaciętym pojedynku

Łatwo nie było, ale Team Kinguin po niesamowicie zaciętym, 3-mapowym pojedynku awansował do drugiej rundy zamkniętych kwalifikacji do drugiego sezonu...