Po weekendowym zwycięstwie w Adrenaline Cyber League w Moskwie, Dmitry "hooch" Bogdanov za pośrednictwem Twittera poinformował o odejściu z Gambit Gaming. Rosjanin zapowiedział, że nie może się doczekać nowych wyzwań. Pojawiły się już także plotki dotyczące tego, kto mógłby zająć jego miejsce. Z Gambit łączony jest jeden z byłych zawodników Natus Vincere.

hooch był członkiem Gambit od początku tego roku. Wystąpił z drużyną na kilku międzynarodowych turniejach, między innymi MLG Columbus 2016 oraz ESL One Cologne 2016. Dodatkowo w ostatni weekend Gambit wygrało Adrenaline Cyber League, pokonując w finale FlipSid3 Tactics 2:1. hooch przyznał, że to dobre zakończenie jego przygody z dotychczasową drużyną.

Aktualnie w podstawowym składzie Gambit jest trzech graczy: Dosia, AdreN oraz mou. Rezerwowym drużyny jest spaze, zaś funkcję trenera nadal pełni TsaGa.

Dwaj aktualni gracze Na`Vi - seized oraz flamie - zasugerowali, że do Gambit może dołączyć ich były kolega z drużyny. Mowa tu o Danylo "Zeusie" Teslenko. Plotki na ten temat pojawiły się po wpisie na Twitterze.