STS

Team Kinguin trzeci w Hong Kongu

Team Kinguin wczoraj przegrał swoje półfinałowe spotkanie w ZOTAC World Cup, a dziś Polacy zagrali o brązowe medale. W starciu z japońskim 4dimensioN nasi rodacy poradzili sobie zdecydowanie lepiej niż z VG.CyberZen, co dało im trzecie miejsce. Dzisiejsza potyczka rozpoczęła się od Cache’a. W pierwszej części Kinguin wypracowało sobie sporą przewagę, bo prowadziło z Japończykami aż […]

Team Kinguin wczoraj przegrał swoje półfinałowe spotkanie w ZOTAC World Cup, a dziś Polacy zagrali o brązowe medale. W starciu z japońskim 4dimensioN nasi rodacy poradzili sobie zdecydowanie lepiej niż z VG.CyberZen, co dało im trzecie miejsce.

Dzisiejsza potyczka rozpoczęła się od Cache’a. W pierwszej części Kinguin wypracowało sobie sporą przewagę, bo prowadziło z Japończykami aż 12:3. Po zmianie stron nasi rodacy oddali tylko dwie rundy i wygrali 16:5. Drugą mapą był Mirage. Tam także podopieczni Loorda zaliczyli świetny początek – wygrywali 10:5. Kinguin dominowało także po przejściu do terro. 4dimensioN zdołało wygrać tylko jedną rundę, a reszta padła łupem Kinguin. Polacy zwyciężyli 16:6.

O 9:30 rozpocznie się wielki finał ZOTAC World Cup. O pierwsze miejsce zagrają VG.CyberZen i Splyce. Zwycięzca zgarnie 7 000$, zaś na przegranego czeka 3 000$.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

KRiMZ wraca do Fnatic; Virtus.pro wciąż pierwsze; Pyth nie potrzebuje operacji

Wczoraj sporo działo się na scenie CS:GO, a to głównie dzięki powrotowi KRiMZa do Fnatic, który niesie za sobą także inne konsekwencje. Przypomnijmy s...