fot. Starladder

Maikelele: fajnie było znowu z nimi grać

Kolejny epizod Mikaila „Maikelele” Billa w barwach Ninjas in Pyjamas jest już przeszłością. Szwed występował u boku f0resta i spółki w zastępstwie za zmagającego się z kontuzją Jacoba „pytha” Mourujärviego. Lekko ponad dwumiesięczny okres był dla skandynawskiej formacji stosunkowo udany.

Razem z Billem NiP zwyciężył na finałach SL i-League StarSeries S2, natomiast czwarty sezon ESL Pro League ekipa Christophera „GeT_RiGhTa” Alesunda zakończyła na trzecim miejscu. Dla wielu osób takie wyniki były zadowalające, dla niektórych natomiast były kompletnym zawodem. Tak czy inaczej, 25-latek był dla swojej (byłej już) drużyny tylko graczem tymczasowym. Zamiar powrotu do składu na stałe legł w gruzach. Bill po raz kolejny musi szukać nowego domu.

– Tym razem mieliśmy dobry początek. Poprzednim razem zajęliśmy drugie miejsce na DreamHack Winter 2014, naszym debiutanckim turnieju. Teraz udało nam się rozpocząć od wygranej, więc to przyjemne uczucie. Fajnie było znowu z nimi grać. Tym razem dużo bardziej dało się odczuć, że jesteśmy zespołem, bo jestem zdecydowanie bardziej doświadczony – powiedział Mikail „Maikelele” Bill w wywiadzie dla slingshotesports.

– Teraz rozglądam się za nowymi możliwościami – powiedział Bill. – Jeśli gracze NiP-u chcieliby kontynuować grę ze mną, to powiedziałbym „Jasne!”. Zobaczymy jednak co przyniesie przyszłość. 

 Pełny wywiad z Mikailem „Maikelele” Billem dostępny jest pod tutaj.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Drugi listopadowy turniej Rocket League Open Cup Series

W środę o godzinie 19:00 rozpocznie się drugi w listopadzie turniej kwalifikacyjny Rocket League Open Cup Series. To okazja, by zdobyć punkty rankingo...