fot. ESL

tabseN i keev razem w nowym zespole?

Wraz z początkiem roku zwiększa się natężenie informacji o zmianach składów czy nawet powstaniu zupełnie nowych ekip. Podobnie może być tym razem, gdyż wszystko wskazuje na to, że już za chwilę w jednym zespole znajdą się Johannes „tabseN” Wodarz oraz Kevin „keev” Bartholomäus.

tabseN pozostaje poza grą od połowy grudnia, gdy to odsunięto go od drużyny NRG eSports. Amerykańska organizacja postanowiła skompletować nową piątkę graczy, ale Niemiec nie znajdował się w jej planach. Inaczej sprawa miała się z keevem, który już w listopadzie wyraził chęć opuszczenia swojego dotychczasowego zespołu, ALTERNATE aTTaX, chociaż formalnie zrobił to dopiero pod koniec roku. Teraz zarówno Wodarz, jak i Bartholomäus na swoich kontach na Twitterze umieścili tajemnicze, ale za to praktycznie identyczne posty:

Podejrzenia o wspólnej grze tabseNa i keeva potwierdził znany z wczesnego ujawniania niepotwierdzonych jeszcze doniesień Jarek „DeKay” Lewis. Dziennikarz zastrzegł jednak, że obaj gracze nie będą występować w barwach PENTA Sports. Wydawało się to dosyć prawdopodobną opcją z uwagi na fakt, że niemiecka organizacja ciągle nie skompletowała nowego składu. Niemniej, powrotu Wodarza w jej szeregi przynajmniej na razie nie będzie.

Więcej informacji powinniśmy poznać już niedługo. Wtedy dowiemy się więcej na temat powstającego projektu oraz prawdopodobnie poznamy resztę składu, w którym tabseN i keev mieliby występować.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ponad 100 zawodników zdegradowanych z Faceit Pro League

Nieoczekiwanie ponad 100 zawodników CS:GO zostało usuniętych z rozgrywek Faceit Pro League. W gronie tym znalazło się m.in. kilku Polaków. Sytuacja bu...