fot. Fragbite

SKYTTEN ustępuje ze składu Denial

Po niespełna pięciu miesiącach Alexander „SKYTTEN” Carlsson zakończył, przynajmniej tymczasowo, swoją przygodę z Denial eSports. Szwed, którego umowa z amerykańską organizacją pozostaje nadal ważna, postanowił z powodów osobistych ustąpić ze składu.

Szwed, który w swojej karierze reprezentował barwy takich ekip, jak LGB eSports, SK Gaming czy Team Kinguin, od dłuższego czasu nie potrafi zagrzać nigdzie miejsca. Wydawało się jednak, że w Denial będzie dla niego odpowiednim wyborem. Mimo że zespół nie należał do najmocniejszych nawet w regionie Ameryki Północnej (trzy nieudane występu na otwartych eliminacjach do 2. sezonu ELEAGUE mówią same za siebie), to najwyraźniej SKYTTENowi to nie przeszkadzało. Dopiero sytuacja życiowa zmusiła go do czasowego odejścia.

Denial nie próżnowało i szybko zakontraktowało następcę Carlssona. Został nim Kristjan „FejtZ” Allsaar, który do listopada ubiegłego roku grał w ArchAngels. Wcześniej Estończyk zaliczył także epizody w kilku pomniejszych wschodnioeuropejskich oraz szwedzkich organizacjach.

Obecny skład Denial eSports prezentuje się następująco:

  • David „Xp3” Garrido
  • Todd „anger” Williams
  • Kyle „flowsicK” Mendez
  • Max „maxie” Lönnström
  • Kristjan „FejtZ” Allsaar
  • Alexander „SKYTTEN” Carlsson – nieaktywny
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Astralis i SK Gaming z zaproszeniami na IEM Katowice 2017

W turnieju Counter-Strike: Global Offensive na Intel Extreme Masters World Championship Katowice 2017 zagra w sumie osiem zespołów. Do zaproszonych pr...