STS
fot. ESL

Poznaliśmy grupy IEM Katowice w StarCraft 2

Znamy wyniki losowania grup światowych mistrzostw Intel Extreme Masters w StarCraft 2. Dwunastu zawodników, którzy mają już zagwarantowany udział w drugim etapie zawodów, zostało rozstawionych w czterech koszykach. Dziewięciu Koreańczyków, Niemiec, Fin i Amerykanin mogą już zacząć przygotowania do nadchodzących meczów. Do każdej grupy dołączy jeszcze po trzech zawodników, którzy awansują z etapu Ro64 zaplanowanego na 27-28 lutego.

IEM Katowice

Łącznie w w mistrzostwach XI sezonu IEM w StarCraft 2 do wygrania będzie rekordowe 250 000 dolarów, z czego 100 000 trafi na konto zwycięzcy. Zawody będą podzielone na trzy etapy. W pierwszym, Ro64, zarejestrowani zawodnicy będą rywalizować o awans do fazy grupowej, a wszystkie spotkania zostaną rozegrane pod koniec lutego w katowickiej ESL Arenie. Drugi etap z udziałem 24 zawodników odbędzie się w Audytorium Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Do play-offów awansuje najlepsza dwunastka, która 4-5 marca będzie bezpośrednio rywalizować o tytuł mistrzowski. Półfinały i wielki finał zostaną rozegrane na głównej scenie Spodka.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sferis PRIDE i Pompa Team z zaproszeniami do Pucharu Polski Cybersport

Przedstawiamy dwie drużyny, które otrzymały bezpośrednie zaproszenia do ćwierćfinałów Pucharu Polski Cybersport. W Counter-Strike: Global Offensive ry...