fot. facebook.com/ggpride

Sferis PRIDE w półfinale Pucharu Polski Cybersport

W ostatnim spotkaniu 1/4 finału Pucharu Polski Cybersport obyło się bez niespodzianki. Sferis PRIDE bez większych problemów rozprawiło się z LaVidaLoca! w dwumapowym meczu.

  • Sferis PRIDE 2:0 LaVidaLoca! – Train 16:4, Cobblestone 16:8

Traina po teoretycznie trudniejszej stronie zaczęli zawodnicy Sferis PRIDE, ale w ofensywie radzili sobie bardzo dobrze. Zdecydowane ataki sprawiały LaVidaLoca! sporo problemów. Na półmetku Jacek „minise” Jeziak i jego kompani prowadzili 11:4. W drugiej części nic się nie zmieniło i PRIDE ostatecznie triumfowało 16:4.

Jeśli ktoś się spodziewał, że na Cobblestonie LaVidaLoca! postawi Sferis PRIDE większy opór, to oglądając spotkanie mógł się zawieść.  Podopieczni Bartosza „Hypera” Wolnego byli lepiej przygotowani taktycznie oraz indywidualnie i po pierwszej połówce prowadzili 12:3.  PeTeR i jego koledzy podejmowali jeszcze próby nadrobienia strat, ale na niewiele się one zdały. Tym razem PRIDE wygrało 16:8.

Półfinałowym oponentem Sferis PRIDE będzie peace one love !. Jutro późnym popołudniem rozegrane zostaną mecze 1/2 finału Pucharu Polski Cybersport.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NiKo najdroższym graczem w historii Counter-Strike'a?

Transfer Nikoli "NiKo" Kovača do FaZe Clanu to jeden z gorętszych tematów ostatnich tygodni. Bośniak opuścił wreszcie szeregi mousesports, które powol...

>