Czas wyłonić finalistów Pucharu Polski Cybersport w CS:GO

O mistrzowski tytuł i nagrodę główną w Pucharze Polski Cybersport w Conter-Strike: Global Offensive rywalizują już tylko cztery drużyny. Dzisiaj będą one walczyły o miejsce w wielkim finale rozgrywek. Pierwsza potyczka wystartuje o 17:00.

W pierwszym meczu 1/2 finału spotkają się ALSEN Team oraz GROMclan. Ekipa Marcina „LTNa” Krzemińskiego w ćwierćfinale 2:0 wygrała z Team iNETKOXTV, zaś jej dzisiejszy rywal wczoraj dość nieoczekiwanie pokonał Venatores. Po drugiej stronie drabinki zmierzą się natomiast Sferis PRIDE oraz peace one love !. Jacek „minise” Jeziak i jego koledzy wczoraj udowodnili, że nie bez powodu traktowani są jako faworyci Pucharu Polski Cybersport. Mało kto daje szanse na zwycięstwo peace one love !, ale w CS-owej historii niejednokrotnie byliśmy świadkami zaskakujących rezultatów.

  • 17:00 – ALSEN Team vs GROMclan
  • 20:45 – Sferis PRIDE vs peace one love !

Oba dzisiejsze mecze będą rozegrane w trybie best of three i oba będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Komentarzem, podobnie jak w poprzednich dniach, zajmą się Maciej „Morgen” Żuchowski i Kuba „KubiK” Kubiak.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Psyonix zainwestuje 2,5 miliona dolarów w e-sportową scenę Rocket League

Mimo że bardzo powoli, Rocket League rozwija się jako jedna z produkcji przeznaczonych do elektronicznej rywalizacji. Progres ten może jednak już nied...

>