MK rywalem PRIDE w Razer Rising Stars*

Cały CS-owy świat żyje trwającymi zawodami DreamHack Masters w Las Vegas, ale i fani polskiej sceny znajdą coś dla siebie. Dzisiejszego wieczoru swój kolejny pojedynek w 1. sezonie europejskiej ligi Razer Rising Stars stoczy ekipa Sferis PRIDE.

Rywalem Polaków będzie Mortal Kombat, zespół przetrzebiony ostatnimi problemami kadrowymi. Pod koniec stycznia formację opuścili Teodor „psycho” Naidenov oraz Nikolay „niki1” Pantaleev, którzy przeszli do BPro Gaming. Z tego powodu MK zmuszone jest obecnie rozgrywać swoje spotkania z pomocą zmienników. Aktualnie Bułgarzy zajmują pierwsze miejsce w tabeli z zaledwie jedną porażką na koncie.

PRIDE z kolei radzi sobie o wiele gorzej. Jak do tej pory podopieczni Bartosza „Hypera” Wolnego wygrali zaledwie dwa spotkania, chociaż nie można pominąć faktu, iż miało to miejsce już po niedawnych zmianach w składzie, co może dobrze rokować na przyszłość.

Spotkanie między Sferis PRIDE a Mortal Kombat rozpocznie się o godzinie 18:00 i rozegrane zostanie w systemie best of two. Transmisję ze starcia w języku angielskim przeprowadzi oficjalny kanał E-Frag.net na Twitchu, który znaleźć można pod tym adresem.

Aktualizacja: mecz rozpocznie się o 17:00.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Zven

G2 Esports na IEM Katowice: do trzech razy sztuka?

Zawodnicy G2 Esports jako ostatni dołączyli do grona uczestników turnieju League of Legends na Intel Extreme Masters World Championship Katowice 2017....

>