fot. facebook.com/ggpride

PRIDE z awansem do ECS Season 3 Development League

Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu nad Vega Squadron, ekipa Sferis PRIDE znacznie przybliżyła się do awansu na 3. sezonu ligi Esports Championship Series. Na razie polska formacja dostała się do rozgrywanej na przełomie lutego i marca ECS Season 3 Development League.

W drodze po końcowy sukces podopieczni Bartosza „Hypera” Wolnego pokonali dwie niemieckie drużyny – PANTHERS Gaming oraz EURONICS Gaming. Dzisiaj z kolei gładko poradzili sobie z zaskoczeniem niedawnych eliminacji do ELEAGUE Major 2017, Vega Squadron. Rosyjska piątka przegrała aż 0:2 i zwłaszcza druga mapa, Cache, podczas której ugrała zaledwie 4 rundy, dobrze świadczy o postawie PRIDE.

Oprócz Polaków, awans do Development League zapewniło sobie kazachskie Tengri. Same zawody wystartują 28 lutego i potrwają do 16 marca. Spośród ośmiu uczestniczących w nich zespołów, dwa powalczą w marcu w spotkaniach barażowych, gdzie na swoich rywali czekają już Fnatic i Virtus.pro.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

DH: Virtus.pro vs Astralis - statystyki graczy

Virtus.pro w udany sposób zemściło się za finał ostatniego Majora. Polska formacja w półfinałowym starciu DreamHack Masters Las Vegas 2017 pokonała As...

>