fot. DreamHack

Ostatni mecz PRIDE w fazie grupowej kwalifikacji do SL i-League

Jedyna polska drużyna w fazie grupowej kwalifikacji do SL i-League StarSeries Season 3 EU – Sferis PRIDE – stoczy dziś ostatni pojedynek w tym etapie rozgrywek. Jej rywalem będzie składające się z czterech Szwedów i Norwega Epsilon eSports.

Polacy i Skandynawowie mają za sobą po dwa grupowe pojedynki. Nasi rodacy 2:1 wygrywali zarówno z ex-DarkPassage, jak i Tricked eSports. Z kolei reprezentanci Epsilon zdołali co prawda pokonać turecką drużynę bez straty mapy, ale z Duńczykami rozprawili się w trzech bataliach.

Zwycięzca dzisiejszego pojedynku zdobędzie 3 punkty i tym samym uplasuje się na pierwszym miejscu w grupie. Przegrany nie będzie miał powodów do zmartwień, bo także ma już zapewniony awans do fazy pucharowej, w której oprócz ośmiu drużyn z pierwszego etapu zagra także osiem zaproszonych formacji.

Mecz Sferis PRIDE z Epsilon eSports rozpocznie się o godzinie 20:00 i zostanie rozegrany w formule best of three. Stream z zawodów dostępny będzie tutaj.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro już tylko 5 punktów za Astralis w rankingu HLTV

Kilkanaście godzin po zakończeniu finału DreamHack Masters Las Vegas 2017 serwis HLTV opublikował kolejne notowanie swojego prestiżowego rankingu. Jak...

>