STS
IEM Katowice 2017
fot. ESL / Maciej Kołek

Pary play-offów IEM Katowice 2017 w StarCraft 2

Poznaliśmy już pełną listę uczestników fazy pucharowej Intel Extreme Masters Katowice 2017 w StarCraft 2. Dwunastu zawodników będzie rywalizować o prestiżowy tytuł mistrzowski nagrody sięgające 250 000 dolarów. Wśród nich znalazło się aż dziesięciu Koreańczyków, jeden Fin i Polak – Artur „Nerchio” Bloch.

Pary play-off:

  • INnoVation vs. Ryung
  • Zest vs. TY
  • Solar vs. Dark
  • Stats vs. Nerchio

Na zwycięzców poszczególnych meczów czekają już czterej zawodnicy, którzy zostali rozstawieni bezpośrednio w ćwierćfinałach na podstawie sukcesu w fazie grupowej. Są to kolejno aLive, GuMiho, Serral i ByuN. Pierwsza i druga runda drabinki pucharowej zostaną rozegrane w Audytorium Międzynarodowego Centrum Kongresowego w sobotę. Na niedzielę zaś przewidziano półfinały oraz wielki finał.

Transmisję z mistrzostw StarCraft 2 można śledzić na kanałach ESL.TV na Twitch oraz Azubu. Partnerem polskiej transmisji jest Play. Relacja z rozgrywek prowadzona jest przez serwis Cybersport.pl.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Khroen

HGC Western Clash: Infamous gorsze od Gale Force eSports

Ostatnie starcie HGC Western Clash zaplanowane na dziś zostało zakończone. W drugim meczu drabinki przegranych zwyciężyli zawodnicy Gale Force eSports...