STS
INnoVation
fot. ESL/Maciej Kołek

INnoVation i TY w ćwierćfinale IEM

Zgodnie z oczekiwaniami pierwsze dwa mecze play-offów IEM Katowice 2017 w StarCraft 2 zakończyły się awansem dwóch utytułowanych Terran. INnoVation i TY gładko pokonali swoich przeciwników i zapewnili sobie miejsce w ćwierćfinałach, które odbędą się wieczorem w Audytorium Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

Oba mecze pierwszej rundy play-offów były jednostronne. INnoVation, mimo wczorajszych potknięć w TvT, nie miał najmniejszych problemów z Ryungiem uznawanym od dawna za specjalistę od tego matchupu. TY napotkał natomiast pewien opór ze strony swojego byłego kolegi z KT Rolster, Zesta. Mistrz IEM Katowice z 2015 roku jednak dość szybko się poddał uznając, że nie ma większych szans w starciu z jednym z najlepszych Terran ostatnich miesięcy.

Już wkrótce rozpocznie się trzeci mecz play-offów. Solar zmierzy się z Darkiem, a zwycięzca tego meczu zagra kolejne ZvZ z Serralem. Na 16:30 zaplanowano zaś pojedynek ostatniego Polaka w stawce, Nerchio, ze Statsem.

Transmisję z mistrzostw StarCraft 2 można śledzić na kanałach ESL.TV na Twitch oraz Azubu. Partnerem polskiej transmisji jest Play. Relacja z rozgrywek prowadzona jest przez serwis Cybersport.pl.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Izak zakłada własną drużynę CS:GO

Piotr "izak" Skowyrski, jedna z najbardziej znanych osobowości polskiego e-sportu, tworzy własną organizację. Popularny streamer ogłosił dziś podczas...