Canals – nowa mapa CS:GO we włoskiej scenerii

Dla wielu najważniejszą częścią najnowszej aktualizacji Counter-Strike: Global Offensive jest Spectrum Case – skrzynia, w której znalazły się zupełnie nowe skórki do wielu broni. Nie należy jednak zapominać, że Valve do wszystkich trybów gry dodało również nową mapę – Canals.

Mapa Canals usytuowana jest w historycznym włoskim miasteczku. Nie trudno zauważyć, że wiele miejsc to kopia zabytków znajdujących się w Wenecji. Mowa tu o takich miejscach, jak chociażby Bazylika św. Marka, Most Westchnień czy wieża zegarowa.

Lokacja posiada oczywiście dwa bombsite’y, które usytuowane zostały w różnych środowiskach. Bombsite A jest otwarty, podczas gdy druga z miejscówek, gdzie można podłożyć ładunek wybuchowy znajduje się wewnątrz przejścia nad jednym z kanałów.

Najnowsza dodana przez Valve lokacja jest dostępna we wszystkich trybach gry. Aktualnie nie znajduje się oczywiście w puli map turniejowych i nie wiadomo, czy twórcy gry planują ją od niej dodać.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać na Canals, to poniżej możecie znaleźć krótkie nagranie, na którym zaprezentowano tę mapę.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
iem puchar katowice

IEM w Katowicach odwiedziło 173 000 fanów [INFOGRAFIKA]

Intel Extreme Masters, najbardziej zasłużony i najdłużej funkcjonujący globalny cykl profesjonalnych turniejów zwieńczył swój jedenasty sezon finałowy...