STS
fot. Izako Boars (fb.com/izakoboars)

Izako Boars z zaproszeniem na Let’s Play Częstochowa

Przed drużyną Izako Boars pierwszy lan w jej krótkiej historii. Zespół założony przez Piotra „izaka” Skowyrskiego otrzymał od organizatorów zaproszenie na zbliżające się zawody Let’s Play Częstochowa 2017. Dziki Izaka to dość młody twór, którego narodziny oficjalnie ogłoszono na początku marca podczas IEM EXPO. Od tego momentu ekipa przyjęła w swoje szeregi dwóch dobrze znanych na […]

Przed drużyną Izako Boars pierwszy lan w jej krótkiej historii. Zespół założony przez Piotra „izaka” Skowyrskiego otrzymał od organizatorów zaproszenie na zbliżające się zawody Let’s Play Częstochowa 2017.

Dziki Izaka to dość młody twór, którego narodziny oficjalnie ogłoszono na początku marca podczas IEM EXPO. Od tego momentu ekipa przyjęła w swoje szeregi dwóch dobrze znanych na polskiej scenie zawodników, Kamila „kamila” Kamińskiego oraz Karola „repo” Cybulskiego i wraz z nimi zapewniła sobie awans do fazy grupowej ESL Mistrzostw Polski.

Teraz przed przebywającą na zgrupowaniu w Szczyrku formacją kolejne wyzwanie w postaci Let’s Play Częstochowa. Tegoroczna edycja zawodów rozegrana zostanie między 8 a 9 kwietnia w Hali Sportowej Częstochowa. Poza drużyną Izaka zobaczymy tam także m.in. INETKOXTV.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Startują finały Mistrzostw Polski FIFA 17 Ultimate Team™!

Po kilku tygodniach zmagań online przyszła wreszcie pora na finały Oficjalnych Mistrzostw Polski EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team™! Właśnie dziś...