STS
Kikis
fot. Riot Games

Fnatic Academy o krok bliżej awansu do LCS EU 2017 Summer Split!

Zakończyło się inauguracyjne starcie LCS EU 2017 Summer Promotion Tournament. Fnatic Academy, w którym występuje Mateusz „Kikis” Szkudlarek, bez większych problemów ograło Giants Gaming i zakwalifikowało się do kolejnej rundy turnieju barażowego, której zwycięzca awansuje do letniej rundy LCS EU. Pierwsza odsłona pojedynku była niesamowicie emocjonująca, gdyż drużyny walczyły jak równy z równym do ostatniej chwili ponad […]

Zakończyło się inauguracyjne starcie LCS EU 2017 Summer Promotion Tournament. Fnatic Academy, w którym występuje Mateusz „Kikis” Szkudlarek, bez większych problemów ograło Giants Gaming i zakwalifikowało się do kolejnej rundy turnieju barażowego, której zwycięzca awansuje do letniej rundy LCS EU.

Pierwsza odsłona pojedynku była niesamowicie emocjonująca, gdyż drużyny walczyły jak równy z równym do ostatniej chwili ponad 50-minutowej rozgrywki. Koniec końców Giants zdołało zabić dżunglera Fnatic Academy i zniszczyć pozostałe struktury wrogiej bazy. Po przerwie Night i spółka kontrolowali przebieg gry przez bardzo długi czas, jednakże reprezentantom akademii Fnatic wystarczyło tylko jedno potknięcie ze strony Giants, aby wrócić na dobry tor i przycisnąć przeciwnika do muru. W trzeciej potyczce Giants wysunęło się na delikatne prowadzenie we wczesnej fazie rozgrywki, lecz Fnatic Academy błyskawicznie zniwelowało braki w złocie i zdominowało swojego oponenta, doprowadzając tym samym do prowadzenia w serii. Ostatnia batalia również padła łupem podopiecznych Kubza, którzy w kapitalnym stylu radzili sobie w każdym możliwym aspekcie gry i bez większych problemów zakończyli serię.

Czwartek, 6 kwietnia 2017
17:00 Giants 1:3 Fnatic Academy BO5

Fnatic Academy zagra o awans do LCS EU 2017 Summer Split ze zwycięzcą pojedynku Origen z Misfits Academy już w czwartek, 13 kwietnia.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

hooch dołącza do Elements Pro Gaming

Znany z Gambit Esports Dmitry "hooch" Bogdanov znalazł nowy zespół. 30-letni Rosjanin kolejny już raz w karierze związał się z rodzimą formacją i zost...