STS
fot. ESL/Jakub Patrowicz

Pompa Team wygrywa Let’s Play Częstochowa

W nocy zakończyły się zmagania w Counter-Strike: Global Offensive na Let’s Play Częstochowa. Na pierwszym miejscu uplasowali się ostatecznie podopieczni Pompa Teamu, którzy w wielkim finale z przysłowiowym kwitkiem odprawili graczy Izako Boars. Z kolei w meczu o trzecie miejsce Samsung4Gamers by Inetkox pokonało PACT Black. Mecz o najniższy stopień podium zakończył się po trzech mapach. […]

W nocy zakończyły się zmagania w Counter-Strike: Global Offensive na Let’s Play Częstochowa. Na pierwszym miejscu uplasowali się ostatecznie podopieczni Pompa Teamu, którzy w wielkim finale z przysłowiowym kwitkiem odprawili graczy Izako Boars. Z kolei w meczu o trzecie miejsce Samsung4Gamers by Inetkox pokonało PACT Black.

Mecz o najniższy stopień podium zakończył się po trzech mapach. Na Nuke’u PACT zwyciężył 16:10, obejmując tym samym prowadzenie. Dwie kolejne mapy ułożyły się jednak po myśli Samsung4Gamers by Inetkox. TOAO i spółka najpierw wygrali na Overpassie 16:10, a następnie dokończyli dzieła zniszczenia, pokonując rywala na Cache’u 16:6.

Z kolei finałowa potyczka Let’s Play Częstochowa została rozstrzygnięta po dwóch starciach, w których triumfowali reprezentanci Pompa Team Yellow. Formacja LTNa najpierw pokonała Izako Boars na Mirage’u 16:11, a później na Cobblestonie 16:10, triumfując tym samym w całych zawodach.

  1. Pompa Team Yellow
  2. Izako Boars
  3. Samsung4Gamers by Inetkox
  4. PACT Black
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FaZe Clan wygrywa StarLadder i-League StarSeries Season 3!

FaZe Clan zemściło się za niedawny finał Intel Extreme Masters Katowice 2017, pokonując Astralis w w decydującym spotkaniu StarLadder i-League StarSer...