Spartak Moskwa z drużyną CS:GO

Ledwie wczoraj Spartak Moskwa oficjalnie ogłosił plany inwestycji w e-sport, a już dzisiaj poznaliśmy pierwszą otwartą przez rosyjski klub sportowy sekcję. Wybór moskiewskich włodarzy padł na Counter-Strike: Global Offensive. Przejęty został skład należący dotychczas do RuSh3D.

Z drużyny ostali się Pavel „AERO” Surmach, Anatoliy „liTTle” Yashin oraz Artem „Art” Shevchenko. Dwa kolejne miejsca przypadły z kolei w udziale znanym na wschodnioeuropejskiej scenie Dmitriyowi „facecrackowi” Alekseyevowi oraz Antonowi „kibakenowi” Kolesnikovowi. Ten pierwszy na początku miesiąca rozstał się z Elements Pro Gaming, drugi z kolei grał do niedawna w Team Spirit, a na swoim koncie ma także występy w barwach Natus Vincere.

Nowy skład Spartak Esports przedstawia się następująco:

  • Anatoliy „liTTle” Yashin
  • Pavel „AERO” Surmach
  • Artem „Art” Shevchenko
  • Dmitriy „facecrack” Alekseyev
  • Anton „kibaken” Kolesnikov

Debiut zespołu nastąpi już w czwartek o godzinie 17:00. Wtedy to Spartak w ramach pierwszej edycji turnieju Headshot Cup podejmie w meczu Bo2 ekipę PENTA Sports Pawła „innocenta” Mocka.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pseudonim pashy wulgaryzmem? W Chinach tak

Znany z Virtus.pro Jarosław Jarząbkowski najczęściej występuje pod jedną z dwóch wersji swojego pseudonimu - albo jako pashaBiceps, albo też po prostu...