fot. ESL/Bart Oerbekke

PRIDE zagra z Tricked w finale ESEA Main

Reprezentantów PRIDE czeka dzisiaj bardzo ważny pojedynek. Polska formacja o 20:00 rozpocznie finałowe starcie w ESEA Main Season 24 Europe. Stawką są nie tylko nagrody pieniężne, ale także awans do wyższej klasy rozgrywkowej – ESEA Premier.

PRIDE w fazie pucharowej ESEA Main Season 24 nie przegrało ani jednej mapy. Maciek „luz” Bugaj i jego koledzy pokonywali kolejno complexSimplicity, Nordic Warthogs oraz Planetkey Dynamics. Z kolei Duńczycy do wielkiego finału rozgrywek awansowali po zwycięstwach nad exceL, SFTO i WySix. Tricked także wszystkie pojedynki kończyło wynikiem 2:0.

Obie formacje stoczyły bezpośredni pojedynek zaledwie 20 dni temu. Półfinałowa potyczka turnieju Operation: Kinguin #4 zakończyła się zwycięstwem formacji Michaela „Friisa” Jørgensena 2:1. Jeśli podopieczni Bartosza „Hypera” Wolnego nie wyciągnęli wniosków z tamtego starcia, to o zwycięstwo dziś wieczorem może być bardzo trudno.

Finał ESEA Main Season 24 Europe rozpocznie się o 20:00 i zostanie rozegrany w trybie best of three. Spotkanie rozpocznie się na Overpassie, następnie gracze przeniosą się na Inferno, a w przypadku remisu zwycięzcę wyłoni potyczka na Trainie. Mecz będziecie mogli oglądać tutaj.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Epsilon w trójkę. kalle rozstaje się z zespołem

Przygoda Karla-Williama "kalle" Haraldsena z Epsilon eSports właśnie dobiegła końca. Norweg oficjalnie dołączył do skandynawskiej formacji 23 lutego,...

>