fot. DreamHack

Tricked i Fnatic Academy na zamkniętych eliminacjach do europejskiego Minora

Drugie otwarte eliminacje do europejskiego Minora zakończone. Niestety ponownie żadna z polskich formacji nie była w stanie włączyć się do walki o awans na zamknięty etap. Zamiast tego zobaczymy w nim graczy Tricked Esports oraz Fnatic Academy.

Jeśli spojrzymy na grono uczestników 1/8 finału, łatwo dojdziemy do wniosku, że obie wyżej wspomniane ekipy od początku uchodziły za faworytów. Większe szanse dawano chyba tylko Teamowi Dignitas, ale ten niespodziewanie poległ po dogrywce w starciu z Team Roki.

Jeśli chodzi o zwycięzców, na drodze Tricked po końcowy sukces stanęły m.in. były skład Dark Passage czy też KPI. Jeszcze prościej miała akademia Fnatic. Szwedzi bez większych problemów poradzili sobie zarówno z Binary Dragons, jaki i ze swoimi rodakami z passions.

Na ten moment pewne gry w zamkniętych kwalifikacjach do europejskiego Minora są następujące formacje:

BIG Team EnVyUs Epsilon eSports Heroic
Team Kinguin Team LDLC.com Ninjas in Pyjamas Space Soldiers
North Academy PENTA Sports Fnatic Academy Tricked Esport

Trzecie otwarte eliminacje rozpoczną się 8 maja i potrwają trzy dni. Zapisy do nich zostały już otwarte. Zgłosić swój zespół można na odpowiedniej podstronie FACEIT, do której przejść można po kliknięciu w ten odnośnik.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Startuje DreamHack ASTRO Open Tours!

Trzeci tegoroczny przystanek serii DreamHack ASTRO Open startuje już za kilka godzin! W południe we francuskim mieście Tours ma rozpocząć się inaugura...

>