destru i sany rozstają się z Venatores

Adam „destru” Gil i Rafał „sany” Pietrzak nie są już członkami Venatores – taką informację podała organizacja na swoim fanpage’u. Na chwilę obecną nie wiadomo, kto zastąpi ich w drużynie.

– 365 dni – mniej więcej tyle trwała moja ostatnia przygoda z zespołem aktywnie grającym w CS:GO – w zeszłym tygodniu zespół/organizacja podziękował mi za grę – od tych słów zaczął swój wpis na Facebooku destru. Adam Gil przyznał, że zaskoczyła go decyzja drużyny. Zauważył jednak, iż jego forma nie jest już tak dobra, jak w przeszłości.

Adam „destru” Gil w barwach Venatores występował od października ubiegłego roku, gdy przeszedł do wspomnianej organizacji razem z Klanową Nazwą Roboczą. Na początku tego roku ekipa została przebudowana, by osiągała lepsze wyniki. Wówczas w jej szeregi wstąpił m.in. Rafał „sany” Pietrzak.

Rezultaty się jednak nie poprawiły – Venatores nie zakwalifikowało się m.in. na finały Pucharu Polski Cyberport czy finały 14. sezonu ESL Mistrzostw Polski.

Aktualny skład Venatores:

  • Sebiastian „dark” Babiński
  • Karol „tecek” Kapczyński
  • Michał „SOON” Wójcicki

Venatores zapowiedziało, że przy okazji najbliższych spotkań będzie testowało różnych zawodników.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

KAISER dołącza do Cloud9

Ledwie kilka dni temu Cloud9 zakończyło współpracę z Jeonghwanem "Sellym" Anem. Jednak jako że przyroda nie znosi próżni, szeregi północnoamerykańskie...