STS
fot. ESL/Bart Oerbekke

PRIDE gromi ALTERNATE aTTaX na starcie ESEA Premier S25

Od wygranej rozpoczęli 25. sezon ESEA Premier gracze PRIDE. I należy dodać, że od wygranej odniesionej w przekonującym stylu, bo polska formacja nie dała najmniejszych szans ALTERNATE aTTax, gromiąc Niemców aż 16:3. PRIDE 16:3 ALTERNATE aTTaX – Nuke PRIDE od samego początku pojedynku na Nuke’u narzuciło swoim rywalem potężne tempo, z którym Ci nie byli w […]

Od wygranej rozpoczęli 25. sezon ESEA Premier gracze PRIDE. I należy dodać, że od wygranej odniesionej w przekonującym stylu, bo polska formacja nie dała najmniejszych szans ALTERNATE aTTax, gromiąc Niemców aż 16:3.

  • PRIDE 16:3 ALTERNATE aTTaX – Nuke

PRIDE od samego początku pojedynku na Nuke’u narzuciło swoim rywalem potężne tempo, z którym Ci nie byli w stanie sobie poradzić. Polski zespół był bezlitosny, w pełni wykorzystując wszystkie atuty, jakie na tej mapie dawała gra po stronie antyterrorystów. Dość powiedzieć, że ALTERNATE pierwszy punkt wpisało na swoje konto dopiero w dziesiątej rundzie! Zresztą, do przerwy podopieczni Tobiasa „towa b” Herberholda uzbierali zaledwie trzy oczka. Po zmianie stron nie dostali nawet szansy na poprawienie swojego bilansu – Jacek „MINISE” Jeziak wraz z kolegami wygrali najpierw pistoletówkę, a potem w pięknym stylu wykończyli przeciwnika, osiągając rezultat 16:3.

Kolejnym rywalem PRIDE w ESEA Premier Season 25 będzie skandynawska formacja Fnatic Academy. Mecz między Polakami a Szwedami rozegrany zostanie już dziś o godzinie 22:00, zaś jego areną ponownie będzie Nuke.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja CS:GO - 7 czerwca

Minionej nocy światło dzienne ujrzała nowa aktualizacja Counter-Strike: Global Offensive. Sporo wprowadzonych zmian dotyczy Operacji Hydra - wyelimino...