STS
fot. ESL

missharvey i klaudia odchodzą z CLG Red

Do dość niespodziewanej zmiany doszło na żeńskiej scenie CS:GO. Jak oficjalnie ogłoszono, szeregi jednej z czołowych kobiecych formacji, CLG Red, opuściły dwie zawodniczki – Stephanie „missharvey” Harvey oraz Klaudia „klaudia” Beczkiewicz. Zwłaszcza odejście missharvey wzbudza szczególne emocje. 31-letnia Kanadyjka z większością pozostałych graczek występowała od 12 lat, jeszcze od czasów Counter-Strike’a 1.6.  Teraz jednak z nieznanych […]

Do dość niespodziewanej zmiany doszło na żeńskiej scenie CS:GO. Jak oficjalnie ogłoszono, szeregi jednej z czołowych kobiecych formacji, CLG Red, opuściły dwie zawodniczki – Stephanie „missharvey” Harvey oraz Klaudia „klaudia” Beczkiewicz.

Zwłaszcza odejście missharvey wzbudza szczególne emocje. 31-letnia Kanadyjka z większością pozostałych graczek występowała od 12 lat, jeszcze od czasów Counter-Strike’a 1.6.  Teraz jednak z nieznanych przyczyn opuszcza Counter Logic Gaming.

Po dwunastu latach obecności w tym zespole czas wreszcie pójść dalej – napisała Harvey w oświadczeniu. – Jestem niezwykle podekscytowana przygodami, które są przede mną i już czekam na nowe wyzwania. Z tego miejsca chciałabym życzyć powodzenia zarówno CLG, jak i CLG Red. Dziękuję całej rodzinie CLG, przyjaciołom i fanom za wszystko, co przez tak długi czas dla mnie robili – dodała.

Co ciekawe, CLG przedstawiło już zawodniczki, które zajmą zwolnione miejsca. Wybór Amerykanów padł na Jennifer „refinnej” Le i Emma „Emy” Choe. Ta pierwsza to była zawodniczka RTZ Rogue, wraz z którym występowała w rozgrywkach ESEA, druga z kolei ma za sobą okres rywalizacji w Call of Duty, jednak w ubiegłym roku przerzuciła się na CS:GO. Przy okazji formacja zaprezentowała także nowego szkoleniowca – został nim grający dotychczas w Mostly Harmless Cody „cubed” Thaw.

Obecny skład CLG Red prezentuje się następująco:

  • Christine „potter” Chi
  • Diane „Di^” Tran
  • Benita „bENITA” Novshadian
  • Jennifer „refinnej” Le
  • Emma „Emy” Choe
  • Cody „cubed” Thaw – trener
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PRIDE gromi ALTERNATE aTTaX na starcie ESEA Premier S25

Od wygranej rozpoczęli 25. sezon ESEA Premier gracze PRIDE. I należy dodać, że od wygranej odniesionej w przekonującym stylu, bo polska formacja nie d...