STS
jactroll

Dwóch Polaków zagra dziś w inauguracyjnej kolejce Challenger Series EU

Dziś rozpoczynają się rozgrywki letniej rundy europejskiego Challenger Series. O awans do Promotion Tournament kolejny raz powalczy sześć drużyn. W stawce znalazło się tym razem tylko dwóch zawodników pochodzących z Polski. Niemniej jednak w pierwszej kolejce ligi zobaczymy Ireneusza „Iluzjonista” Opalińskiego, który zastępczo pojawi się w trykocie Origen. Natomiast występujący w barwach Wind and Rain Paweł „Woolite” Pruski […]

Dziś rozpoczynają się rozgrywki letniej rundy europejskiego Challenger Series. O awans do Promotion Tournament kolejny raz powalczy sześć drużyn. W stawce znalazło się tym razem tylko dwóch zawodników pochodzących z Polski. Niemniej jednak w pierwszej kolejce ligi zobaczymy Ireneusza „Iluzjonista” Opalińskiego, który zastępczo pojawi się w trykocie Origen. Natomiast występujący w barwach Wind and Rain Paweł „Woolite” Pruski nie będzie mógł dziś zagrać.

Najpierw, o godzinie 15:00, na Summoner’s Rift pojawią się gracze Red Bulls oraz FC Schalke 04. Formacja KaSinga jest obecnie uważana za głównych pretendentów do uzyskania promocji. Ekipa ta miała małe problemy na początku Challenger Series Qualifiers, ale ostatecznie udało jej się awansować. Schalke z kolei zaprezentowało bardzo odmieniony skład na letni split, który w porównaniu do tego, który mieliśmy przyjemność oglądać w wiosennej rundzie, nie wygląda aż tak obiecująco.

Zaraz po zakończeniu tego pojedynku w szranki staną Paris Saint-Germain oraz Origen, w którym zagra Iluzjonist. Z uwagi na komplikacje po wykupieniu byłego składu Wind and Rain, Origen będzie zmuszone zagrać ze zmiennikami. Z kolei po odejściu Sprattela i Pilota PSG musiało znaleźć nowy duet na dolną alejkę. Najnowszymi dodatkami do paryskiego klubu są Nardeus oraz NoXiAK, którzy od zawsze kojarzeni są z błąkaniem się po profesjonalnej scenie.

Na koniec dnia zobaczymy debiutującego w Challenger Series Jakuba „Jactrolla” Skurzyńskiego, który razem z Giants Gaming podejmie walkę przeciwko Wind and Rain. Na co dzień w WAR powinien występować Woolite, lecz podobnie jak w przypadku Origen, jego drużyna nie może wystawić w pełni odmienionego składu w pierwszej kolejce ligi. Trudno jest doszukiwać się zatem zalet przemawiających na korzyść WAR, które w tym tygodniu zagra z trzema zawodnikami zastępczymi.

Harmonogram pierwszej kolejki Challenger Series 2017 Summer Split:

Niedziela, 18 czerwca 2017
15:00 Red Bulls VS FC Schalke 04 Bo2
17:00 Paris Saint-Germain VS Origen Bo2
19:00 Giants Gaming VS Wind and Rain Bo2

Rozgrywki Challenger Series 2017 Summer Split będziecie mogli obejrzeć z angielskim komentarzem na oficjalnej stronie LoL Esports.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Ryu

Phoenix1 wciąż bez punktów w letniej rundzie LCS NA 2017

Zakończył się drugi dzień trzeciego tygodnia letniej rundy LCS NA 2017. W nocy rozstrzygnięte zostały kolejne cztery spotkania tej kolejki, które zagw...