STS
fot. WESG

Trzy mecze Polaków w ESEA Premier Season 25

Przed nami kolejna seria spotkań 25. sezonu ESEA Premier. Ponownie zobaczymy w akcji obie drużyny z Polski, które rozegrają dzisiaj w sumie aż trzy mecze – dwa czekają Team Kinguin, a jeden ma przed sobą PRIDE. Podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego rozpoczną zmagania od pojedynku z Fnatic Academy, które w poprzedniej edycji bliskie było gry w […]

Przed nami kolejna seria spotkań 25. sezonu ESEA Premier. Ponownie zobaczymy w akcji obie drużyny z Polski, które rozegrają dzisiaj w sumie aż trzy mecze – dwa czekają Team Kinguin, a jeden ma przed sobą PRIDE.

Podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego rozpoczną zmagania od pojedynku z Fnatic Academy, które w poprzedniej edycji bliskie było gry w play-offach, ale teraz radzi sobie ze zmiennym szczęściem. Następnie Kinguini podejmą Finów ze SkitLite, czyli zespół znany do niedawna jeszcze jako Chrome Gaming. Obie te formacje zgromadziły dotychczas po sześć oczek, przez co obecnie znajdują się dopiero w połowie tabeli.

Jeśli zaś chodzi o PRIDE, Jacek „MINISE” Jeziak wraz z kolegami zmierzą się wreszcie z niemieckim Planetkey Dynamics. Pierwotnie mecz ten odbyć się miał już kilkanaście dni temu, ale z powodu napiętych terminarzy musiał zostać przełożony. Starcie z Polakami będzie dla Planetkey okazją, by powiększyć swoją skromną zdobycz punktową. Z kolei PRIDE ma na razie na swoim koncie zaledwie jedną porażkę i ewentualna wygrana pozwoli naszym rodakom zmniejszyć dystans do prowadzących North Academy i Nexus Gaming.

28 czerwca
19:00 pro100 vs ex-Fury Gaming Nuke
19:00 Fnatic Academy vs Team Kinguin Cobblestone
19:00 Gambit Esports vs iGame.com Mirage
20:00 Planetkey Dynamics vs PRIDE Mirage
20:00 BPro Gaming vs Team Spirit Mirage
21:00 Team123 vs iGame.com Mirage
21:00 Team Kinguin vs SkitLite Cobblestone

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
ROX Tigers Mickey

Mickey rozstaje się z ROX Tigers

Kolejny split LCK 2017 nie idzie po myśli ROX Tigers. Na półmetku fazy grupowej koreańska formacja zajmuje dopiero siódme miejsce. W związku ze słabym...