STS
fot. DreamHack

PGL Major: Zobacz naklejki Virtus.pro oraz PENTA Sports

Wreszcie nadszedł oczekiwany przez sporą część społeczność CS:GO dzień – Valve udostępniło nowe naklejki, nawiązujące bezpośrednio do zbliżającego się PGL Major Kraków 2017. Jak przy okazji każdego turnieju tego typu, w dystrybucji pojawiły się zarówno stickery z logotypami poszczególnych drużyn, jak i autografami wszystkich uczestników krakowskiej imprezy. Jeśli chodzi o naklejki prezentujące loga zespołów, tym […]

Wreszcie nadszedł oczekiwany przez sporą część społeczność CS:GO dzień – Valve udostępniło nowe naklejki, nawiązujące bezpośrednio do zbliżającego się PGL Major Kraków 2017. Jak przy okazji każdego turnieju tego typu, w dystrybucji pojawiły się zarówno stickery z logotypami poszczególnych drużyn, jak i autografami wszystkich uczestników krakowskiej imprezy.

Jeśli chodzi o naklejki prezentujące loga zespołów, tym razem postawiono na trzy warianty. Pierwszy, oczywiście najtańszy, podstawowy, a także bardziej wartościowe sticker pokryte folią oraz w formie hologramów. Polskich kibiców zapewne najbardziej zainteresuje wygląd nalepek rodzimego Virtus.pro oraz PENTA Sports, gdzie na co dzień występuje Paweł „innocent” Mocek. Prezentujemy je poniżej:

W przypadku naklejek z autografami również do wyboru mamy trzy różne wersje. Poza najbardziej pospolitą standardową dostajemy do wyboru również stickery pokryte folią oraz zupełną nowość. Mowa tutaj o złotych nalepkach, które dotychczas pojawiały się wyłącznie na broniach posiadających kategorię „suwenir”, czyli takich, które wypadały z otrzymanych podczas Majorów skrzynek. Swoje podpisy na naklejkach złożyło w sumie sześciu polskich zawodników, co widać na poniższym zestawieniu:

PGL Major Kraków 2017 wystartuje już 16 lipca. W pierwszej rundzie zmagań grupowych Virtus.pro zmierzy się z rosyjskim składem Vega Squadron, natomiast PENTA Sports podejmie Brazylijczyków z SK Gaming. Łączna pula nagród całej imprezy wyniesie okrągły milion dolarów, z czego zwycięzca wielkiego finału zgarnie połowę tej sumy.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ryu odchodzi z Selfless, organizacja wystawiona na sprzedaż

Trwająca blisko półtora roku historia Selfless Gaming zdaje się dobiegać końca. Założyciel oraz właściciel organizacji, Steve "Ryu" Rattacasa, oficjal...