fot. PGL

Valve potwierdza: będą dropy na krakowskim Majorze!

Wiele osób zastanawiało się i pytało, czy oglądając PGL Major Kraków 2017 będzie można zdobyć pamiątkowe skrzynki z przedmiotami do Counter-Strike: Global Offensive. Valve potwierdziło właśnie, że będzie taka możliwość!

W specjalnym artykule umieszczonym na oficjalnym blogu CS-a twórcy CS:GO poinformowali, że osoby oglądające startujące w niedzielę zmagania będą miały szansę uzyskać tego typu przedmiot. Póki co potwierdzono, że dropy działać będą na GOTV w kliencie gry oraz oficjalnym streamie na Twitchu, który dostępny będzie tutaj. Nie wiadomo natomiast co z innymi transmisjami, w tym polską.

Pewnym jest natomiast, co będzie można znaleźć wśród pamiątek za PGL Major Kraków 2017. Podobnie jak w przeszłości będzie to skórka do broni z kolekcji mapy, na której rozgrywane jest spotkanie oraz złote naklejki drużyn oraz naklejka z autografem MVP danej rundy.

Przypominamy, że PGL Major Kraków 2017 startuje już 16 lipca, a jego zwycięzcę poznamy 23 lipca. Szczegółowy harmonogram zawodów oraz inne informacje możecie znaleźć w relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Heroic bez większych problemów awansuje do półfinału DreamHacka w Walencji

Poznaliśmy pierwszego półfinalistę DreamHack ASTRO Open Valencia 2017. Zostało nim Heroic, które najpierw pokonało Misfits, a teraz KPI Gaming i zajęł...