Counter-Strike: Global Offensive

ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2022

Maciej Petryszyn8.09.2022, godz. 13:16

Informacje

Nazwa ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2022
Data 29 sierpnia 2022
Miejsce faza grupowa online + finały w Katowicach
Gra CS:GO
Liczba uczestników 12
Pula nagród 100 000 zł
System faza grupowa + faza pucharowa

Transmisja

Uczestnicy

9INE

AGO Esports

Anonymo Esports

Forsaken

SZPERO Furlan innocent mouz
Goofy phr Demho MTZ
mynio snatchie oskarish blacktear5
KEi jedqr Vegi AxEcHo
Kylar leman Flayy Markoś
nawrot (trener) minirox (trener) imd (trener)

FurryFury Ungentium

Illuminar Gaming

LODIS

los kogutos

Sidney morelz Qlocuu Enzo
m4tthi mASKED POLO darchevile
Prism TOAO nestee maaryyy
GruBy byali freo tomiko
ponczek szejn virtuoso kRaSnaL
Luz (trener)

MAD DOG’S PACT

Permitta eSports

PGE Turów Zgorzelec

ThunderFlash

lunAtic Olimp baljs pawkoem
bnox sNx darko maku
Bielany layner kadziu Mride
azizz casey gRuChA asran
fr3nd iso noise BNK
turtle (trener) splawik (trener)

Zmiany w składach
2. kolejka tomiko sh3nanigan
3. kolejka sh3nanigan tomiko
3. kolejka iso mchk
3. kolejka casey fanatyk
4. kolejka byali ponczek
5. kolejka sw1zzzz Snax
5. kolejka fanatyk casey
6. kolejka Snax BNK
8. kolejka SAYN fr3nd
8. kolejka leman sh3nanigan
9. kolejka sh3nanigan leman
9. kolejka kRaSnaL mwlky
9. kolejka mchk iso
10. kolejka reatz byali
10. kolejka EXUS szejn
10. kolejka mwlky Markoś
10. kolejka mwlky kRaSnaL

Tabela


Grupa A
# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. AGO Esports 8 – 0 – 1 – 1 148 – 114 +34 25
2. los kogutos 8 – 0 – 0 – 2 149 – 133 +16 24
3. Forsaken 5 – 0 – 0 – 5 139 – 126 +13 15
4. 9INE 3 – 1 – 0 – 6 127 – 124 +3 11
5. Anonymo Esports 3 – 0 – 0 – 7 116 – 132 -16 9
6. LODIS 2 – 0 – 0 – 8 102 – 152 -50 6

Grupa B
# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. Permitta eSports 7 – 0 – 1 – 2 149 – 134 +15 22
2. MAD DOG’S PACT 6 – 2 – 0 – 2 166 – 120 +46 22
3. ThunderFlash 5 – 0 – 1 – 4 134 – 148 -14 16
4. Illuminar Gaming 4 – 1 – 0 – 5 134 – 139 -5 14
5. FurryFury Ungentium 3 – 0 – 1 – 6 128 – 152 -24 10
6. PGE Turów Zgorzelec 2 – 0 – 0 – 8 120 – 138 -18 6
Legenda:
 Awans do półfinałów
 Awans do ćwierćfinałów
 Utrzymanie w ESL Mistrzostwach Polski
 Spadek z ESL Mistrzostw Polski

Faza ligowa


1. kolejka
29 sierpnia
19:00 Anonymo Esports 7:16 Forsaken Nuke
20:15 LODIS 5:16 9INE Nuke
21:30 AGO Esports 16:12 los kogutos Overpass
1 września
19:00 Illuminar Gaming 6:16 MAD DOG’S PACT Ancient
20:15 PGE Turów Zgorzelec 16:7 Illuminar Gaming Ancient
21:30 FurryFury Ungentium 11:16 ThunderFlash Ancient

2. kolejka
5 września
19:00 los kogutos 16:13 Forsaken Nuke
20:15 Anonymo Esports 5:16 9INE Mirage

3. kolejka
12 września
19:00 LODIS 8:16 Forsaken Inferno
20:15 9INE 14:16 los kogutos Mirage
21:30 AGO Esports 16:7 9INE Dust2
15 września
19:00 Permitta eSports 16:11 ThunderFlash Nuke
20:15 FurryFury Ungentium 7:16 Permitta eSports Ancient
21:30 Permitta eSports 16:12 MAD DOG’S PACT Ancient

4. kolejka
19 września
19:00 9INE 8:16 Forsaken Mirage
20:15 LODIS 12:16 los kogutos Overpass
21:30 Anonymo Esports 9:16 AGO Esports Ancient
22 września
19:00 Illuminar Gaming 10:16 ThunderFlash Ancient
20:15 MAD DOG'S PACT 16:12 PGE Turów Zgorzelec Inferno
21:30 PGE Turów Zgorzelec 11:16 FurryFury Ungentium Dust2

5. kolejka
26 września
19:00 Anonymo Esports 12:16 LODIS Nuke
20:15 Forsaken 14:16 AGO Esports Inferno
21:30 Anonymo Esports 11:16 los kogutos Overpass
29 września
19:00 PGE Turów Zgorzelec 14:16 ThunderFlash Ancient
20:15 Permitta eSports 16:19 Illuminar Gaming Nuke
21:30 MAD DOG'S PACT 16:6 FurryFury Ungentium Vertigo

6. kolejka
3 października
19:00 Anonymo Esports 12:16 Forsaken Overpass
20:15 LODIS 2:16 9INE Vertigo
21:30 AGO Esports 16:9 los kogutos Vertigo
6 października
19:00 Permitta eSports 16:12 ThunderFlash Ancient
20:15 PGE Turów Zgorzelec 14:16 Permitta eSports Nuke
21:30 FurryFury Ungentium 13:16 ThunderFlash Overpass

7. kolejka
10 października
19:00 los kogutos 16:11 Forsaken Inferno
20:15 Forsaken 16:11 9INE Nuke
21:30 AGO Esports 16:10 LODIS Ancient
13 października
20:15 Illuminar Gaming 14:16 MAD DOG'S PACT Nuke
21:30 ThunderFlash 19:22 MAD DOG'S PACT Nuke

8. kolejka
17 października
19:00 LODIS 16:12 Forsaken Nuke
20:15 Anonymo Esports 12:16 los kogutos Mirage
21:30 AGO Esports 16:19 9INE Vertigo
20 października
17:45 AGO Esports 16:9 LODIS Ancient
19:00 MAD DOG'S PACT 16:9 ThunderFlash Ancient
20:15 Illuminar Gaming 16:7 PGE Turów Zgorzelec Vertigo
21:30 FurryFury Ungentium 16:14 PGE Turów Zgorzelec Ancient

9. kolejka
24 października
17:45 FurryFury Ungentium 10:16 Illuminar Gaming Overpass
19:00 9INE 6:16 Anonymo Esports Vertigo
20:15 Anonymo Esports 16:4 AGO Esports Overpass
21:30 LODIS 14:16 los kogutos Overpass
27 października
20:15 Illuminar Gaming 14:16 ThunderFlash Dust2
21:30 Permitta eSports 9:16 FurryFury Ungentium Ancient

10. kolejka
21 listopada
17:45 MAD DOG'S PACT 22:19 FurryFury Ungentium Vertigo
18:00 Permitta eSports 12:16 Illuminar Gaming Nuke
19:00 Anonymo Esports 16:10 LODIS Nuke
19:00 PGE Turów Zgorzelec 13:16 Permitta eSports Ancient
20:15 PGE Turów Zgorzelec 3:16 MAD DOG'S PACT Dust2
20:15 Forsaken 9:16 AGO Esports Mirage
21:30 9INE 14:16 los kogutos Mirage
22 listopada
17:00 MAD DOG'S PACT 14:16 Permitta eSports Vertigo
21:30 PGE Turów Zgorzelec 16:3 ThunderFlash Ancient
22:45 FurryFury Ungentium 14:16 Illuminar Gaming Mirage

Faza pucharowa

Ćwierćfinał Półfinał Finał
AGO Esports
MAD DOG’S PACT
1 2
MAD DOG’S PACT
Forsaken
2 0 MAD DOG’S PACT
Permitta eSports
0 0
Permitta eSports
ThunderFlash
2 0
ThunderFlash
los kogutos
2 1

Harmonogram
27 listopada

Ćwierćfinał

16:00 MAD DOG’S PACT 2:0 Forsaken Inferno 16:6
Nuke 16:8
19:30 ThunderFlash 2:1 los kogutos Nuke 16:8
Vertigo 9:16
Ancient 16:10
10 grudnia

Półfinał

16:00 AGO Esports 1:2 MAD DOG’S PACT Ancient 16:11
Inferno 17:19
Overpass 13:16
19:30 Permitta eSports 2:0 ThunderFlash Nuke 16:5
Mirage 16:12
11 grudnia

Wielki finał

16:00 MAD DOG’S PACT vs Permitta eSports BO3

Klasyfikacja końcowa

1. 50 000 zł
2. 25 000 zł
3-4. AGO Esports, ThunderFlash 12 500 zł
5-6. Forsaken, los kogutos
7-8. 9INE, Illuminar Gaming
9-10. Anonymo Esports, FurryFury Ungentium
11-12. LODIS, PGE Turów Zgorzelec