Nazwa | ESL Mistrzostwa Polski Sezon 17 |
Data | 12 sierpnia – 12 października 2018 |
Miejsce | online |
Gra | CS:GO |
Liczba uczestników | 8 |
Pula nagród | 120 000 złotych |
System | rozgrywki ligowe |
Nazwa | ESL Mistrzostwa Polski Sezon 17 |
Data | 12 sierpnia – 12 października 2018 |
Miejsce | online |
Gra | CS:GO |
Liczba uczestników | 8 |
Pula nagród | 120 000 złotych |
System | rozgrywki ligowe |
AGO Esports |
Izako Boars |
Team Kinguin |
Onca Gaming |
||||
Furlan | matty | mouz | burito | ||||
GruBy | xype | rallen | ikS | ||||
TOAO | nawrot | TaZ | shelby | ||||
phr | tecek | MINISE | vanilla | ||||
SZPERO | RETO | reatz | ewrzyn | ||||
miNirox (trener) | Loord (trener) | djv (trener) | |||||
|
|||||||
PACT |
Team Preparation |
PRIDE |
x-kom team |
||||
lunAtic | oskarish | crank | stark | ||||
darko | peet | michi | Patitek | ||||
MOLSI | mono | NK4Y | Goofy | ||||
Vegi | Hyper | Rock1nG | STOMP | ||||
ToM223 | destroj | ponczek | mynio | ||||
VinS (trener) | IMD (trener) |
# | Drużyna | Bilans spotkań | Bilans rund | +/- rundy | Punkty | |
1. | AGO Esports | 13 – 1 | 225 – 134 | +91 | 39 | |
2. | Team Kinguin | 9 – 5 | 213 – 176 | +37 | 27 | |
3. | Izako Boars | 8 – 6 | 203 – 177 | +26 | 24 | |
4. | x-kom team | 8 – 6 | 181 – 175 | +6 | 24 | |
5. | PACT | 7 – 7 | 183 – 170 | +13 | 21 | |
6. | Team Preparation | 6 – 8 | 169 – 197 | -28 | 18 | |
7. | PRIDE | 5 – 9 | 177 – 199 | -22 | 15 | |
8. | Onca Gaming | 0 – 14 | 101 – 224 | -123 | 0 |
Legenda: | |
Awans do półfinałów | |
Awans do ćwierćfinałów | |
Spadek z ESL Mistrzostw Polski |
X | 16:10 | 14:16 | 16:3 | 16:13 | 16:3 | 16:12 | 16:4 | |
17:19 | X | 14:16 | 16:13 | 11:16 | 12:16 | 16:9 | 16:9 | |
9:16 | 10:16 | X | 16:4 | 16:4 | 10:16 | 16:12 | 15:19 | |
14:16 | 9:16 | 8:16 | X | 4:16 | 1:16 | 8:16 | 7:16 | |
14:16 | 11:16 | 9:16 | 16:10 | X | 16:11 | 16:10 | 16:10 | |
8:16 | 5:16 | 23:25 | 16:6 | 2:16 | X | 6:16 | 16:9 | |
7:16 | 12:16 | 2:16 | 16:12 | 16:9 | 22:25 | X | 16:11 | |
4:16 | 16:11 | 19:16 | 16:2 | 16:11 | 16:6 | 16:11 | X |
12 sierpnia | ||||||
19:00 | PACT | 11:16 | Izako Boars | Cache | ||
20:00 | Izako Boars | 11:16 | PACT | Train | ||
21:00 | Team Kinguin | 16:4 | Onca Gaming | Overpass | ||
22:00 | Onca Gaming | 8:16 | Team Kinguin | Train |
13 sierpnia | ||||||
19:30 | Team Kinguin | 16:12 | PRIDE | Mirage | ||
20:30 | PRIDE | 2:16 | Team Kinguin | Dust2 | ||
21:00 | AGO Esports | 16:12 | PRIDE | Mirage | ||
22:00 | PRIDE | 7:16 | AGO Esports | Dust2 | ||
23:00 | Team Kinguin | 10:16 | Izako Boars | Train |
14 sierpnia | ||||||
00:00 | Izako Boars | 14:16 | Team Kinguin | Overpass |
16 września | ||||||
17:00 | Onca Gaming | 8:16 | PRIDE | Inferno | ||
18:00 | PRIDE | 16:12 | Onca Gaming | Mirage | ||
19:00 | Team Kinguin | 10:16 | Team Preparation | Mirage | ||
20:00 | Team Preparation | 23:25 | Team Kinguin | Train | ||
21:00 | Team Kinguin | 15:19 | x-kom team | Train | ||
22:00 | x-kom team | 19:16 | Team Kinguin | Mirage |
17 września | ||||||
17:00 | PACT | 16:10 | PRIDE | Overpass | ||
18:00 | PRIDE | 16:9 | PACT | Inferno | ||
19:00 | AGO Esports | 16:13 | PACT | Inferno | ||
20:00 | PACT | 14:16 | AGO Esports | Train | ||
21:00 | AGO Esports | 16:4 | x-kom team | Dust2 | ||
22:00 | x-kom team | 4:16 | AGO Esports | Train |
23 września | ||||||
17:00 | Team Preparation | 5:16 | Izako Boars | Mirage | ||
18:00 | Izako Boars | 12:16 | Team Preparation | Inferno | ||
19:00 | Team Kinguin | 16:4 | PACT | Overpass | ||
20:00 | PACT | 9:16 | Team Kinguin | Mirage | ||
21:00 | AGO Esports | 14:16 | Team Kinguin | Train | ||
22:00 | Team Kinguin | 9:16 | AGO Esports | Dust2 |
24 września | ||||||
17:00 | Onca Gaming | 9:16 | Izako Boars | Overpass | ||
18:00 | Izako Boars | 16:13 | Onca Gaming | Mirage | ||
19:00 | PACT | 16:10 | x-kom team | Mirage | ||
20:00 | x-kom team | 16:11 | PACT | Inferno | ||
21:00 | AGO Esports | 16:10 | Izako Boars | Train | ||
22:00 | Izako Boars | 17:19 | AGO Esports | Inferno |
2 października | ||||||
Ćwierćfinał |
||||||
16:00 | x-kom team | 0:2 | PACT |
|
||
18:30 | Izako Boars | 2:0 | Team Preparation |
|
12 października | ||||||
Półfinał |
||||||
10:30 | Team Kinguin | 2:0 | Izako Boars |
|
||
13:30 | AGO Esports | 0:2 | PACT |
|
||
Wielki finał |
||||||
16:30 | Team Kinguin | 2:0 | PACT |
|
1. | Team Kinguin | 30 000 zł |
2. | PACT | 15 000 zł |
3-4. | AGO Esports, Izako Boars | 7 500 zł |
5-6. | Team Preparation, x-kom team | – |
7-8. | Onca Gaming, PRIDE | – |
Transmisja z 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska i na SPORT.TVP.PL.