Nazwa | Intel Extreme Masters Katowice 2019 CS:GO Major |
Data | 13 lutego – 3 marca 2019 |
Miejsce | Katowice, Polska |
Gra | Counter-Strike: Global Offensive |
Liczba uczestników | 24 |
Pula nagród | 1 000 000 $ |
System | system szwajcarski + faza pucharowa |
Nazwa | Intel Extreme Masters Katowice 2019 CS:GO Major |
Data | 13 lutego – 3 marca 2019 |
Miejsce | Katowice, Polska |
Gra | Counter-Strike: Global Offensive |
Liczba uczestników | 24 |
Pula nagród | 1 000 000 $ |
System | system szwajcarski + faza pucharowa |
Legendy | |||||||
Astralis |
BIG |
compLexity Gaming |
FaZe Clan |
||||
dev1ce | gob b | dephh | rain | ||||
dupreeh | tabseN | stanislaw | NiKo | ||||
Xyp9x | nex | ShahZaM | GuardiaN | ||||
gla1ve | tiziaN | Rickeh | olofmeister | ||||
Magisk | XANTARES | n0thnig | AdreN | ||||
zonic (trener) | Warden (trener) | YNk (trener) | |||||
|
|||||||
HellRaisers |
Team Liquid |
MIBR |
Natus Vincere |
||||
ANGE1 | nitr0 | FalleN | Edward | ||||
DeadFox | EliGE | fer | flamie | ||||
woxic | Twistzz | coldzera | s1mple | ||||
ISSAA | NAF | TACO | Zeus | ||||
Hobbit | Stewie2K | felps | electronic | ||||
aMi (trener) | adreN (trener) | zews (trener) | Kane (trener) |
Nowi pretendenci | |||||||
Cloud9 |
Fnatic |
G2 Esports |
Ninjas in Pyjamas |
||||
autimatic | KRIMZ | shox | f0rest | ||||
RUSH | JW | kennyS | GeT_RiGhT | ||||
flusha | Xizt | bodyy | REZ | ||||
kioShiMa | twist | JaCkz | dennis | ||||
Zellsis | Brollan | Lucky | Lekr0 | ||||
Jumpy (trener) | maLeK (trener) | pita (trener) | |||||
|
|||||||
TYLOO |
Vega Squadron |
||||||
somebody | chopper | ||||||
BnTeT | jR | ||||||
xccurate | hutji | ||||||
AttackeR | crush | ||||||
Summer | tonyblack | ||||||
Johnta (trener) | Fierce (trener) |
Zwycięzcy Minorów | |||||||
AVANGAR |
ENCE eSports |
FURIA eSports |
Grayhound Gaming |
||||
buster | allu | yuurih | erkaSt | ||||
KrizzeN | Aleksib | arT | dexter | ||||
qikert | sergej | VINI | Dickstacy | ||||
Jame | Aerial | KSCERATO | malta | ||||
fitch | xseveN | ableJ | sterling | ||||
dastan (trener) | Twista (trener) | guerri (trener) | sonic (trener) | ||||
|
|||||||
NRG Esports |
Renegades |
Team Spirit |
ViCi Gaming |
||||
FugLy | AZR | COLDYY1 | zhokiNg | ||||
daps | jks | S0tF1k | Freeman | ||||
Brehze | jkaem | DavCost | aumaN | ||||
CeRq | Gratisfaction | Dima | advent | ||||
Ethan | liazz | somedieyoung | Kaze | ||||
ImAPet (trener) | kassad (trener) | Certus (trener) | |||||
|
|||||||
Team Vitality |
Winstrike Team |
||||||
NBK- | Boombl4 | ||||||
apEX | Kvik | ||||||
RpK | n0rb3r7 | ||||||
ZywOo | WorldEdit | ||||||
ALEX | wayLander | ||||||
XTQZZZ (trener) | iksou (trener) |
Drużyna | Bilans | Runda 1. | Runda 2. | Runda 3. | Runda 4. | Runda 5. | |
NRG Esports | 3:0 | 16:9 WIN | 16:6 ViCi | 2:0 TYLOO | – | – | |
Renegades | 3:0 | 16:8 AVA | 16:13 NiP | 2:0 ENCE | – | – | |
AVANGAR | 3:1 | 8:16 REN | 16:14 FURIA | 16:10 G2 | 2:0 TYLOO | – | |
ENCE eSports | 3:1 | 16:10 Spirit | 16:6 G2 | 0:2 REN | 2:1 WIN | – | |
Team Vitality | 3:1 | 8:16 TYLOO | 19:17 Gray | 16:1 Vega | 2:0 ViCi | – | |
Cloud9 | 3:2 | 16:11 Gray | 3:16 TYLOO | 6:16 ViCi | 2:1 FURIA | 2:0 WIN | |
G2 Esports | 3:2 | 16:14 Vega | 6:16 ENCE | 10:16 AVA | 2:1 Fnatic | 2:1 TYLOO | |
Ninjas in Pyjamas | 3:2 | 16:6 FURIA | 13:16 REN | 6:16 WIN | 2:1 Vega | 2:1 ViCi | |
TYLOO | 2:3 | 16:8 VIT | 16:3 C9 | 0:2 NRG | 0:2 AVA | 1:2 G2 | |
ViCi Gaming | 2:3 | 16:9 Fnatic | 6:16 NRG | 16:6 C9 | 0:2 VIT | 1:2 NiP | |
Winstrike Team | 2:3 | 9:16 NRG | 16:11 Fnatic | 16:6 NiP | 1:2 ENCE | 0:2 C9 | |
Fnatic | 1:3 | 9:16 ViCi | 11:16 WIN | 2:0 Gray | 1:2 G2 | – | |
FURIA eSports | 1:3 | 6:16 NiP | 14:16 AVA | 2:0 Spirit | 1:2 C9 | – | |
Vega Squadron | 1:3 | 14:16 G2 | 16:14 Spirit | 1:16 VIT | 1:2 NiP | – | |
Grayhound Gaming | 0:3 | 11:16 C9 | 17:19 VIT | 0:2 Fnatic | – | – | |
Team Spirit | 0:3 | 10:16 ENCE | 14:16 Vega | 0:2 FURIA | – | – |
1. runda
13 lutego | ||||||
13:00 | Renegades | 16:8 | AVANGAR | Train | ||
13:00 | Fnatic | 9:16 | ViCi Gaming | Overpass | ||
14:10 | TYLOO | 16:8 | Team Vitality | Inferno | ||
14:10 | Cloud9 | 16:11 | Grayhound Gaming | Mirage | ||
15:20 | ENCE eSports | 16:10 | Team Spirit | Nuke | ||
15:20 | G2 Esports | 16:14 | Vega Squadron | Cache | ||
16:30 | FURIA eSports | 6:16 | Ninjas in Pyjamas | Mirage | ||
16:30 | Winstrike Team | 9:16 | NRG Esports | Nuke |
2. runda
13 lutego – drużyny z bilansem 0:1 | ||||||
18:05 | Vega Squadron | 16:14 | Team Spirit | Mirage | ||
18:05 | Team Vitality | 19:17 | Grayhound Gaming | Nuke | ||
19:15 | AVANGAR | 16:14 | FURIA eSports | Mirage | ||
19:15 | Fnatic | 11:16 | Winstrike Team | Train |
13 lutego – drużyny z bilansem 1:0 | ||||||
20:25 | Cloud9 | 3:16 | TYLOO | Overpass | ||
20:25 | ENCE eSports | 16:6 | G2 Esports | Overpass | ||
21:35 | Ninjas in Pyjamas | 13:16 | Renegades | Mirage | ||
21:35 | NRG Esports | 16:6 | ViCi Gaming | Overpass |
3. runda
14 lutego – drużyny z bilansem 1:1 | ||||||
13:00 | G2 Esports | 10:16 | AVANGAR | Overpass | ||
13:00 | Team Vitality | 16:1 | Vega Squadron | Overpass | ||
14:10 | Cloud9 | 6:16 | ViCi Gaming | Inferno | ||
14:10 | Ninjas in Pyjamas | 6:16 | Winstrike Team | Train |
14 lutego – drużyny z bilansem 2:0 | ||||||
15:20 | ENCE eSports | 0:2 | Renegades |
|
14 lutego – drużyny z bilansem 0:2 | ||||||
15:20 | Fnatic | 2:0 | Grayhound Gaming |
|
14 lutego – drużyny z bilansem 2:0 | ||||||
18:50 | NRG Esports | 2:0 | TYLOO |
|
14 lutego – drużyny z bilansem 0:2 | ||||||
18:50 | Team Spirit | 0:2 | FURIA eSports |
|
4. runda
15 lutego – drużyny z bilansem 2:1 | ||||||
13:00 | Team Vitality | 2:0 | ViCi Gaming |
|
||
16:00 | TYLOO | 0:2 | AVANGAR |
|
||
19:30 | ENCE eSports | 2:1 | Winstrike Team |
|
16 lutego – drużyny z bilansem 1:2 | ||||||
13:00 | Ninjas in Pyjamas | 2:1 | Vega Squadron |
|
||
16:00 | G2 Esports | 2:1 | Fnatic |
|
||
19:30 | Cloud9 | 2:1 | FURIA eSports |
|
5. runda
17 lutego – drużyny z bilansem 2:2 | ||||||
13:00 | Ninjas in Pyjamas | 2:1 | ViCi Gaming |
|
||
16:00 | G2 Esports | 2:1 | TYLOO |
|
||
19:30 | Cloud9 | 2:0 | Winstrike Team |
|
Drużyna | Bilans | Runda 1. | Runda 2. | Runda 3. | Runda 4. | Runda 5. | |
Astralis | 3:0 | 16:6 coL | 16:0 C9 | 2:1 REN | – | – | |
Team Liquid | 3:0 | 16:12 AVA | 16:13 NiP | 2:0 Na`Vi | – | – | |
MIBR | 3:1 | 3:16 C9 | 16:9 coL | 16:12 G2 | 2:0 NiP | – | |
Natus Vincere | 3:1 | 16:7 G2 | 25:22 VIT | 0:2 Liquid | 2:0 AVA | – | |
Renegades | 3:1 | 16:13 ENCE | 16:14 FaZe | 1:2 AST | 2:1 VIT | – | |
ENCE eSports | 3:2 | 13:16 REN | 12:16 HR | 2:1 BIG | 2:0 G2 | 2:0 AVA | |
FaZe Clan | 3:2 | 16:4 HR | 14:16 REN | 13:16 AVA | 2:1 coL | 2:0 C9 | |
Ninjas in Pyjamas | 3:2 | 16:14 NRG | 13:16 Liquid | 16:5 HR | 0:2 MIBR | 2:1 VIT | |
AVANGAR | 2:3 | 12:16 Liquid | 16:13 NRG | 16:13 FaZe | 0:2 Na`Vi | 0:2 ENCE | |
Cloud9 | 2:3 | 16:3 MIBR | 0:16 AST | 14:16 VIT | 2:0 HR | 0:2 FaZe | |
Team Vitality | 2:3 | 16:11 BIG | 22:25 Na`Vi | 16:14 C9 | 1:2 REN | 1:2 NiP | |
compLexity Gaming | 1:3 | 6:16 AST | 9:16 MIBR | 2:0 NRG | 1:2 FaZe | – | |
G2 Esports | 1:3 | 7:16 Na`Vi | 16:13 BIG | 12:16 MIBR | 0:2 ENCE | – | |
HellRaisers | 1:3 | 4:16 FaZe | 16:12 ENCE | 5:16 NiP | 0:2 C9 | – | |
BIG | 0:3 | 11:16 VIT | 13:16 G2 | 1:2 ENCE | – | – | |
NRG Esports | 0:3 | 14:16 NiP | 13:16 AVA | 0:2 coL | – | – |
1. runda
20 lutego | ||||||
13:00 | ENCE eSports | 13:16 | Renegades | Inferno | ||
13:00 | BIG | 11:16 | Team Vitality | Mirage | ||
14:10 | Natus Vincere | 16:7 | G2 Esports | Inferno | ||
14:10 | FaZe Clan | 16:4 | HellRaisers | Train | ||
15:20 | NRG Esports | 14:16 | Ninjas in Pyjamas | Nuke | ||
15:20 | Team Liquid | 16:12 | AVANGAR | Overpass | ||
16:30 | MIBR | 3:16 | Cloud9 | Inferno | ||
16:30 | Astralis | 16:6 | compLexity Gaming | Nuke |
2. runda
20 lutego – drużyny z bilansem 0:1 | ||||||
18:05 | ENCE eSports | 12:16 | HellRaisers | Dust2 | ||
18:05 | BIG | 13:16 | G2 Esports | Mirage | ||
19:15 | NRG Esports | 13:16 | AVANGAR | Overpass | ||
19:15 | MIBR | 16:9 | compLexity Gaming | Mirage |
20 lutego – drużyny z bilansem 1:0 | ||||||
20:25 | Natus Vincere | 25:22 | Team Vitality | Mirage | ||
20:25 | FaZe Clan | 14:16 | Renegades | Inferno | ||
21:35 | Team Liquid | 16:13 | Ninjas in Pyjamas | Overpass | ||
21:35 | Astralis | 16:0 | Cloud9 | Train |
3. runda
21 lutego – drużyny z bilansem 1:1 | ||||||
13:00 | MIBR | 16:12 | G2 Esports | Inferno | ||
13:00 | FaZe Clan | 13:16 | AVANGAR | Mirage | ||
14:10 | Team Vitality | 16:14 | Cloud9 | Mirage | ||
14:10 | Ninjas in Pyjamas | 16:5 | HellRaisers | Overpass |
21 lutego – drużyny z bilansem 2:0 | ||||||
15:20 | Astralis | 2:1 | Renegades |
|
21 lutego – drużyny z bilansem 0:2 | ||||||
15:20 | ENCE eSports | 2:1 | BIG |
|
21 lutego – drużyny z bilansem 2:0 | ||||||
18:50 | Team Liquid | 2:0 | Natus Vincere |
|
21 lutego – drużyny z bilansem 0:2 | ||||||
18:50 | NRG Esports | 0:2 | compLexity Gaming |
|
4. runda
22 lutego – drużyny z bilansem 2:1 | ||||||
13:00 | Renegades | 2:1 | Team Vitality |
|
||
16:00 | Natus Vincere | 2:0 | AVANGAR |
|
||
19:30 | MIBR | 2:0 | Ninjas in Pyjamas |
|
23 lutego – drużyny z bilansem 1:2 | ||||||
13:00 | ENCE eSports | 2:0 | G2 Esports |
|
||
16:00 | FaZe Clan | 2:1 | compLexity Gaming |
|
||
19:30 | Cloud9 | 2:0 | HellRaisers |
|
5. runda
24 lutego – drużyny z bilansem 2:2 | ||||||
13:00 | ENCE eSports | 2:0 | AVANGAR |
|
||
16:00 | Ninjas in Pyjamas | 2:1 | Team Vitality |
|
||
19:30 | FaZe Clan | 2:0 | Cloud9 |
|
Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | ||||||||
Natus Vincere | 2 | |||||||||
FaZe Clan | 0 | Natus Vincere | 1 | |||||||
ENCE eSports | 2 | |||||||||
Team Liquid | 0 | ENCE eSports | 0 | |||||||
ENCE eSports | 2 | |||||||||
Astralis | 2 | |||||||||
MIBR | 2 | |||||||||
Renegades | 0 | MIBR | 0 | |||||||
Astralis | 2 | |||||||||
Astralis | 2 | |||||||||
Ninjas in Pyjamas | 0 |
28 lutego | ||||||
Ćwierćfinał |
||||||
16:00 | Natus Vincere | 2:0 | FaZe Clan |
|
||
19:50 | Team Liquid | 0:2 | ENCE eSports |
|
1 marca | ||||||
Ćwierćfinał |
||||||
16:00 | MIBR | 2:0 | Renegades |
|
||
19:50 | Astralis | 2:0 | Ninjas in Pyjamas |
|
2 marca | ||||||
Półfinał |
||||||
16:00 | Natus Vincere | 1:2 | ENCE eSports |
|
||
19:50 | MIBR | 0:2 | Astralis |
|
3 marca | ||||||
Wielki finał |
||||||
19:00 | ENCE eSports | 0:2 | Astralis |
|
1. | Astralis | 500 000 $ |
2. | ENCE eSports | 150 000 $ |
3-4. | MIBR, Natus Vincere | 70 000 $ |
5-8. | FaZe Clan, Team Liquid, Ninjas in Pyjamas, Renegades | 35 000 $ |
9-11. | AVANGAR, Cloud9, Team Vitality | 8 750 $ |
12-14. | compLexity Gaming, G2 Esports, HellRaisers | 8 750 $ |
15-16. | BIG, NRG Esports | 8 750 $ |
17-19. | TYLOO, ViCi Gaming, Winstrike Team | – |
20-22. | Fnatic, FURIA eSports, Vega Squadron | – |
23-24. | Grayhound Gaming, Team Spirit | – |
Transmisja z Intel Extreme Masters Katowice 2019 CS:GO Major wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.