Counter-Strike: Global Offensive

Kwalifikacje do PGL Major Kraków 2017

Maciej Petryszyn27.06.2017, godz. 04:35
fot. PGL

Informacje

Nazwa Kwalifikacje offline do PGL Major Kraków 2017
Data 29 czerwca-2 lipca 2017
Miejsce Bukareszt, Rumunia
Gra CS:GO
Uczestników 16
Pula nagród 8 miejsc na PGL Major Kraków 2017
System System szwajcarski

Uczestnicy

Drużyny z miejsc 9-16. podczas ELEAGUE Major 2017
GODSENT pronax znajder Lekr0 twist disco doplan messioso (t)
G2 Esports shox bodyy NBK- kennyS apEX SmithZz (t)
Team Liquid nitr0 EliGE jdm64 stanislaw Twistzz zews (t)
mousesports chrisJ denis oskar loWel ropz Imbt (t)
OpTic Gaming NAF RUSH mixwell tarik hazed (t)
HellRaisers ANGE1 STYKO Zero bondik DeadFox Johnta (t)
FlipSid3 Tactics B1ad3 WorldEdit markeloff wayLander electronic
Drużyny zakwalifikowane przez regionalne Minory
Cloud9 n0thing shroud Skadoodle Stewie2k autimatic valens (t)
Immortals HEN1 LUCAS1 boltz steel kNg zakk (t)
Renegades AZR jks USTILO Nifty nexa kassad (t)
TyLoo Mo DD somebody HZ BnTeT
Vega Squadron jR mir Keshandr hutji chopper
Tengri fitch Ramz1k sonic SNk pachanga cau (t)
PENTA Sports kRYSTAL suNny HS innocent zehN naSu (t)
Team Dignitas fox jkaem RUBINO cromen tenzki zEVES (t)
BIG gob b LEGIJA tabseN nex keev kakafu (t)

Faza grupowa

Drużyna Bilans Runda #1 Runda #2 Runda #3 Runda #4 Runda #5
G2 Esports 3:0 22:20 IMM 16:11 C9 16:13 F3
mousesports 3:0 16:1 Tengri 16:11 GOD 16:14 PENTA
BIG 3:1 10:16 C9 16:14 Tengri 16:9 IMM 16:10 Liquid
Cloud9 3:1 16:10 BIG 11:16 G2 16:11 GOD 16:3 F3
PENTA Sports 3:1 16:14 OpTic 16:3 Liquid 14:16 mouz 16:8 Vega
FlipSid3 Tactics 3:2 19:16 REN 16:4 HR 13:16 G2 3:16 C9 25:23 Liquid
Immortals 3:2 20:22 G2 16:13 DIG 9:16 BIG 16:14 GOD 16:13 HR
Vega Squadron 3:2 10:16 HRa 16:10 OpTic 16:10 TyLoo 8:16 PENTA 16:5 DIG
Team Dignitas 2:3 14:16 GOD 13:16 IMM 16:7 Tengri 16:14 REN 5:16 Vega
HellRaisers 2:3 16:10 Vega 4:16 F3 2:16 Liquid 16:11 TyLoo 13:16 IMM
Team Liquid 2:3 22:19 TyLoo 3:16 PENTA 16:2 HR 10:16 BIG 23:25 F3
GODSENT 1:3 16:14 DIG 11:16 mouz 11:16 C9 14:16 IMT
Renegades 1:3 16:19 F3 14:16 TyLoo 16:10 OpTic 14:16 DIG
TyLoo 1:3 19:22 Liquid 16:14 REN 10:16 Vega 11:16 HR
OpTic Gaming 0:3 14:16 PENTA 10:16 Vega 10:16 REN
Tengri 0:3 1:16 mouz 14:16 BIG 7:16 DIG

Pierwsza runda

29 czerwca
09:00 G2 Esports 22:20 Immortals Inferno
11:00 PENTA Sports 16:14 OpTic Gaming Train
12:50 Team Liquid 22:19 TyLoo Inferno
15:00 GODSENT 16:14 Team Dignitas Overpass
16:30 mousesports 16:1 Tengri Inferno
18:00 HellRaisers 16:10 Vega Squadron Mirage
19:30 FlipSid3 Tactics 19:16 Renegades Train
21:00 BIG 10:16 Cloud9 Cobblestone

Druga runda

30 czerwca – drużyny z bilansem 1:0
09:00 Team Liquid 3:16 PENTA Sports Mirage
16:30 HellRaisers 4:16 FlipSid3 Tactics Overpass
18:00 G2 Esports 16:11 Cloud9 Cache
19:30 GODSENT 11:16 mousesports Train
30 czerwca – drużyny z bilansem 0:1
10:30 Vega Squadron 16:10 OpTic Gaming Train
12:00 TyLoo 16:14 Renegades Cache
13:30 Tengri 14:16 BIG Cobblestone
15:00 Team Dignitas 13:16 Immortals Cache

Trzecia runda

1 lipca – drużyny z bilansem 2:0
16:30 PENTA Sports 14:16 mousesports Cobblestone
19:30 G2 Esports 16:13 FlipSid3 Tactics Nuke
1 lipca – drużyny z bilansem 1:1
12:00 TyLoo 10:16 Vega Squadron Inferno
13:30 BIG 16:9 Immortals Cache
15:00 Cloud9 16:11 GODSENT Train
18:00 Team Liquid 16:2 HellRaisers Train
1 lipca – drużyny z bilansem 0:2
09:00 Team Dignitas 16:7 Tengri Mirage
10:30 OpTic Gaming 10:16 Renegades Mirage

Czwarta runda

2 lipca – drużyny z bilansem 2:1
09:00 PENTA Sports 16:8 Vega Squadron Train
15:00 Cloud9 16:3 FlipSid3 Tactics Mirage
16:30 BIG 16:10 Team Liquid Train
2 lipca – drużyny z bilansem 1:2
10:30 TyLoo 11:16 HellRaisers Overpass
12:00 Team Dignitas 16:14 Renegades Mirage
13:30 GODSENT 14:16 Immortals Cobblestone

Piąta runda

2 lipca – drużyny z bilansem 2:2
18:00 HellRaisers 13:16 Immortals Overpass
19:30 Team Dignitas 5:16 Vega Squadron Inferno
21:00 Team Liquid 23:25 FlipSid3 Tactics Mirage

Klasyfikacja końcowa

1-2. G2 Esports, mousesports
3-5. BIG, Cloud9, PENTA Sports
6-8. FlipSid3 Tactics, Immortals, Vega Squadron
9-11. Team Dignitas, HellRaisers
12-14. GODSENT, Renegades, TyLoo
15-16. OpTic Gaming, Tengri

Transmisja

Transmisja z zamkniętych eliminacji do PGL Major Kraków 2017 dostępna będzie na oficjalnym kanale PGL na Twitchu.