Counter-Strike: Global Offensive

Regional Major Rankings 2022 – Europe A

Maciej Petryszyn10.04.2022, godz. 08:02
fot. PGL

Informacje

Nazwa Regional Major Rankings 2022 – European
Data 17 – 20 kwietnia 2022
Miejsce Bukareszt, Rumunia
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 95 000 $ + 8 miejsc na PGL Major Antwerp 2022
System system szwajcarski

Uczestnicy

BIG

Dignitas

Eternal Fire

FaZe Clan

tabseN f0rest XANTARES rain
tiziaN friberg woxic broky
syrsoN hallzerk Calyx Twistzz
faveN HEAP imoRR karrigan
Krimbo Lekr0 xfl0ud ropz
k1to (sub) H4RR3 (sub) olofmeister (sub)
enkay J (trener) SheddaN (trener) bishop (trener) Eddie (trener)

Fnatic

forZe

GamerLegion

Heroic

KRIMZ Jerry RuStY stavn
ALEX KENSI eraa cadiaN
mezii zorte Zero TeSeS
Peppzor Norwi iM refrezh
poizon shalfey isak sjuush
Banjo (sub) Kjaerbye (sub)
keita (trener) Fierce (trener) ash (trener) Xizt (trener)

MOUZ

Natus Vincere

OG

Outsiders

frozen s1mple valde buster
Bymas electronic mantuu qikert
dexter Boombl4 niko Jame
torzsi Perfecto flameZ YEKINDAR
JDC b1t nexa FL1T
xertioN (sub) headtr1ck (sub)
sycrone (trener) B1ad3 (trener) ruggah (trener) dastan (trener)

Team QUAZAR

SAW

Team Unique

Team Vitality

shady JUST sorrow apEX
Frothe MUTiRiS w1nt3r ZywOo
spirit rmn smiley misutaaa
faqzor stadodo ice dupreeh
la3euka arki dukefissura Magisk
kst (sub) Bubzkji (sub)
44 (trener) vts (trener) tonyblack (trener) zonic (trener)

Faza pierwsza

Drużyna Bilans 1. runda 2. runda 3. runda 4. runda 5. runda
BIG 3:0
16:5
16:8
2:0
Heroic 3:0
16:9
16:9
2:1
FaZe Clan 3:1
16:4
16:14
0:2
2:0
forZe 3:1
9:16
16:14
19:17
2:1
Natus Vincere 3:1
16:12
16:5
1:2
2:0
Eternal Fire 3:2
4:16
22:20
11:16
2:1
2:0
Outsiders 3:2
16:2
8:16
12:16
2:1
2:1
Team Vitality 3:2
16:6
14:16
16:11
0:2
2:1
MOUZ 2:3
12:16
16:4
16:12
0:2
1:2
OG 2:3
16:12
5:16
17:19
2:0
0:2
SAW 2:3
5:16
16:6
16:10
1:2
1:2
Dignitas 1:3
6:16
20:22
2:0
1:2
Fnatic 1:3
16:5
9:16
10:16
1:2
Team Unique 1:3
2:16
6:16
2:1
0:2
GamerLegion 0:3
5:16
14:16
0:2
Team QUAZAR 0:3
12:16
4:16
1:2

1. runda
17 kwietnia

Drużyny z bilansem 0:0

11:00 Natus Vincere 16:12 Team QUAZAR Ancient
11:00 Outsiders 16:2 Team Unique Dust2
12:15 FaZe Clan 16:4 Eternal Fire Overpass
12:15 Heroic 16:9 forZe Overpass
13:30 Team Vitality 16:6 Dignitas Vertigo
13:30 GamerLegion 5:16 Fnatic Nuke
14:45 MOUZ 12:16 OG Mirage
14:45 BIG 16:5 SAW Ancient

2. runda
17 kwietnia

Drużyny z bilansem 1:0

16:00 Team Vitality 14:16 FaZe Clan Mirage

Drużyny z bilansem 0:1

16:00 Eternal Fire 22:20 Dignitas Vertigo

Drużyny z bilansem 1:0

17:15 Heroic 16:9 Fnatic Mirage

Drużyny z bilansem 0:1

17:15 GamerLegion 14:16 forZe Mirage

Drużyny z bilansem 1:0

18:30 Natus Vincere 16:5 OG Mirage

Drużyny z bilansem 0:1

18:30 MOUZ 16:4 Team QUAZAR Ancient

Drużyny z bilansem 1:0

19:45 Outsiders 8:16 BIG Dust2

Drużyny z bilansem 0:1

19:45 SAW 16:6 Team Unique Ancient

3. runda
18 kwietnia

Drużyny z bilansem 1:1

11:00 OG 17:19 forZe Dust2
11:00 Team Vitality 16:11 Eternal Fire Dust2
12:15 Outsiders 12:16 MOUZ Inferno
12:15 Fnatic 10:16 SAW Nuke

Drużyny z bilansem 2:0

13:30 Heroic 2:1 Natus Vincere Mirage 11:16
Inferno 16:13
Nuke 16:9

Drużyny z bilansem 0:2

13:30 Team QUAZAR 1:2 Team Unique Ancient 16:10
Overpass 7:16
Dust2 5:16

Drużyny z bilansem 2:0

17:15 FaZe Clan 0:2 BIG Dust2 7:16
Mirage 14:16

Drużyny z bilansem 2:0

17:15 GamerLegion 0:2 Dignitas Inferno 8:16
Vertigo 13:16

4. runda
19 kwietnia

Drużyny z bilansem 2:1

11:00 SAW 1:2 forZe Nuke 16:14
Dust2 3:16
Inferno 5:16

Drużyny z bilansem 1:2

11:00 OG 2:0 Team Unique Overpass 16:10
Ancient 16:11

Drużyny z bilansem 2:1

14:45 Natus Vincere 2:0 Team Vitality Inferno 16:13
Mirage 16:13

Drużyny z bilansem 1:2

14:45 Fnatic 1:2 Eternal Fire Dust2 12:16
Inferno 16:12
Overpass 13:16

Drużyny z bilansem 2:1

18:30 FaZe Clan 2:0 MOUZ Nuke 16:5
Inferno 16:11

Drużyny z bilansem 1:2

18:30 Outsiders 2:1 Dignitas Mirage 10:16
Inferno 19:17
Overpass 16:10

5. runda
20 kwietnia

Drużyny z bilansem 2:2

09:00 Team Vitality 2:1 MOUZ Nuke 13:16
Dust2 16:11
Mirage 16:13
09:00 OG 0:2 Eternal Fire Vertigo 14:16
Dust2 14:16
12:45 SAW 1:2 Outsiders Dust2 14:16
Ancient 16:10
Inferno 16:19

Klasyfikacja końcowa

1. Heroic 47 500 $ legenda
2 BIG 23 750 $ legenda
3. FaZe Clan 14 250 $ legenda
4. Natus Vincere 9 500 $ legenda
5. forZe pretendent
6. Team Vitality pretendent
7. Eternal Fire kandydat
8. Outsiders kandydat
9-11. MOUZ, OG, SAW
12-14. Dignitas, Fnatic, Team Unique
15-16. GamerLegion, Team QUAZAR

Transmisja

Transmisja z meczów europejskiego Regional Major Rankings 2022 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie na kanale Piotra "izaka" Skowyrskiego na Twitchu.