STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

Polacy rozpoczynają zmagania w 26. sezonie ESEA Premier

Dopiero co finiszował 25. sezon rozgrywek ESEA, a my już rozpoczynamy sezon 26., w którym na polskich kibiców czeka szereg emocji. Wszystko dlatego, że w rozgrywkach ESEA Premier zobaczymy w akcji aż pięć drużyn z Polakami w składzie. Co więcej, już w pierwszej kolejce dwie z nich trafią na siebie. Mowa tutaj o PENTA Sports […]

Dopiero co finiszował 25. sezon rozgrywek ESEA, a my już rozpoczynamy sezon 26., w którym na polskich kibiców czeka szereg emocji. Wszystko dlatego, że w rozgrywkach ESEA Premier zobaczymy w akcji aż pięć drużyn z Polakami w składzie.

Co więcej, już w pierwszej kolejce dwie z nich trafią na siebie. Mowa tutaj o PENTA Sports oraz Teamie Kinguin. Jak dotychczas podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego nie radzili sobie najlepiej z drużyną Pawła „innocenta” Mocka, najczęściej przegrywając z nią i to w znaczący sposób. Po raz pierwszy na tym szczeblu rozgrywkowym zobaczymy natomiast wicemistrzów kraju z AGO Gaming, którzy podejmą szwedzki miks Japaleno. Swój mecz rozegra także PRIDE, mierząc się z bułgarskim Teamem MK.

No i nie można nie wspomnieć o Virtus.pro. Spadkowicz z 5. sezonu ESL Pro League po krótkiej przerwie powraca do ligowej rzeczywistości, by wywalczyć sobie szybki powrót do elity. Pierwszym rywalem Filipa „NEO” Kubskiego i jego kolegów będą Litwini z 1337HUANIA1, którzy kilka dni temu pożegnali się z Playing Ducks.

Pełna lista spotkań wygląda następująco:

North Academy vs Team Spirit Team MK vs PRIDE
iGame.com vs Nexus Gaming Fragsters vs Team Singularity
Invictus Aquilas vs Space Soldiers FlipSid3 Tactics vs Epsilon eSports
AGO Gaming vs Japaleno Virtus.pro vs 1337HUANIA1
ALTERNATE aTTaX vs Gambit Esports VITALIS vs Team aAa
PENTA Sports vs Team Kinguin CHAOS vs eXtatus
Crowns Esports Club vs Team Endpoint

Wszystkie dzisiejsze mecze rozegrane zostaną na mapie Cobblestone, zaś ich początek zaplanowano na godzinę 20:00. Warto jednak pamiętać, że terminarz w ESEA Premier nie jest ostateczny i poszczególne starcia mogą zostać przełożone na inną godzinę, a nawet dzień.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO zagra z PRIDE, bratobójczy pojedynek o SL i-League w Szanghaju

Przed nami kolejny pojedynek między PRIDE i AGO. Obie formacje już kilkukrotnie miały okazję mierzyć się ze sobą, ale jeszcze nigdy nie miało to miejs...