fot. fb.com/gg.Immortals/

Immortals chciało trk i Maluk3, ale byli za drodzy

CEO organizacji TeamOne Alexandre „kakavel” Peres przyznał, że zgłosił się do niego szef oraz trener Immortals, którzy byli zainteresowani usługami dwóch graczy jego drużyny, Alencarem „trk” Rossato i Pedro „Maluk3” Camposem. W dojściu do porozumienia nie pozwoliła za wysoka – zdaniem włodarzy IMT – cena, jaką oczekiwał on za zawodników.

Transfery w zespole finalisty krakowskiego Majora są nieuniknione, bowiem ekipa musi radzić sobie z przesuniętymi na własne życzenie na ławkę Henrique „HEN1” Telesem i Lucasem „LUCAS1” Telesem. I choć w ESL Pro League udało się tymczasowo załatać dziury personalne, nie jest tajemnicą, że organizacja rozgląda się za zawodnikami, którzy na stałe mogliby zasilić jej szeregi. Pierwszym graczem, po którego zgłosiła się drużyna, był Gustavo „yeL” Knittel z Luminosity, jednak transakcja ta spaliła na panewce. Jak się okazuje, nie była to ostatnia odmowa, z jaką spotkali się włodarze IMT.

CEO organizacji Noah Whinston i trener ekipy CS:GO Rafael „zakk” Fernandes odezwali się do mnie z zapytaniem o możliwość wykupienia dwóch graczy – przyznał CEO Team One serwisowi ESPN Esports Brasil. Peres miał na myśli trk i Maluk3’a. – Moja odpowiedź była prosta: zawodnicy nie są na sprzedaż, a jeżeli sami chcieliby odejść, to Immortals musi zapłacić ich kwotę odstępnego. A ta, według organizacji, była za wysoka – dodał.

Zdaniem zarządzającego Team One rozmowy przebiegały sprawnie, jednak zaproponowana przez Whinstona suma była po prostu zbyt niska, jak na realia panujące na światowej scenie. Po pocałowaniu klamki, reprezentanci Immortals osobiście skontaktowali się z Maluk3, by ten spróbował obniżyć cenę u swojego szefa. Ten zabieg nie do końca się udał, bowiem o wszystkim dowiedział się CEO Team One.

Wszystko więc wskazuje na to, że Immortals nie sprowadzi ani yeLa, ani duetu trk i Maluk3. Zamiast nich w zespole powinniśmy zobaczyć Caio „zqsa” Fonsecę oraz Lucasa „destiny” Bullo, który już figuruje w składzie w ESL Pro League. A co z Team One? Kakavel zapowiedział, że organizacja rozgląda się za partnerem, którego wkład finansowy pomoże ekipie w rozwoju, jakim bez wątpienia byłaby przeprowadzka z Brazylii do Stanów Zjednocoznych na cały 2018 rok.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EnVyUs i OpTic triumfują w kwalifikacjach do IEM Oakland 2017!

Fnatic, North i mousesports – takich rywali musiał pokonać Team EnVyUs w zamkniętych europejskich eliminacjach, by wywalczyć przepustkę na przystanek...