fot. ESL/Carlton Beener

IEM Oakland 2017 wchodzi w fazę play-off

Dwa dni zmagań, trzydzieści spotkań, sześciu pechowców, którzy odpadli – tak dotychczas prezentuje się bilans Intel Extreme Masters Oakland 2017. Dziś natomiast rozpoczyna się faza pucharowa, gdzie format BO1 zostaje zmieniony na BO3, ale za to wyczerpuje się margines błędów.

Już teraz pewne udziału w półfinałach mogą być Ninjas in Pyjamas oraz FaZe Clan. W etapie tym pozostały jednak dwa wolne miejsca, o które walka toczyć się będzie w noc z czwartku na piątek. Faworytami wydają się być SK Gaming i Cloud9, ale nikt nie powiedział, że to właśnie te drużyny muszą wygrać. Wszak OpTic Gaming to nadal rywal-zagadka, dość nieprzewidywalny przeciwnik, którego stać tak naprawdę na wszystko. Z kolei Gambit Esports udowodniło, że nie ma rzeczy niemożliwych i po trzech porażkach było jeszcze w stanie odbić się od dna, kończąc grupowe zmagania na trzecim miejscu.

Harmonogram ćwierćfinałów prezentuje się następująco:

16 listopada
20:00 SK Gaming vs OpTic Gaming BO3
23:35 Cloud9 vs Gambit Esports BO3

Polskojęzyczną transmisję z obu spotkań oglądać będzie można za pośrednictwem ESL.TV Polska. Partnerem transmisji jest Play. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kinguin poznało grupowych rywali na FCDB Cup 2017

W przyszły weekend odbędą się lanowe finały turnieju FCDB Cup 2017, który organizowany jest przez klub piłkarski Dynamo Brześć oraz Białoruską Federac...