Byli gracze Pompa Teamu formują nowy skład

Kilka dni temu dość niespodziewanie Pompa Team zadecydował o rozwiązaniu swojego dotychczasowego składu CS:GO, na co główny wpływ miało mieć odejście Patryka „ponczka” Witesa do nieokreślonej jeszcze drużyny. Jak się jednak okazało, reszta graczy postanowiła trzymać się razem, formując nową ekipę i jednocześnie rozpoczynając poszukiwania nowego domu.

Trzon nowego zespołu tworzyć będą oczywiście Kacper „darko” Ściera, Dawid „lunatic” Cieślak oraz Konrad „koyot” Hadała. Wraz z nimi występować będzie także testowany od kilku tygodni Arek „Vegi” Nawojski, który znany jest m.in. z gry dla OFF-MODE. Nową twarzą jest natomiast Michał „MOLSI” Łącki, który ledwie wczoraj zakończył swoją współpracę z tomorrow.gg.

Skład needorg prezentuje się następująco:

  • Kacper „darko” Ściera
  • Dawid „lunatic” Cieślak
  • Konrad „koyot” Hadała
  • Arek „Vegi” Nawojski
  • Michał „MOLSI” Łącki

W najbliższym czasie zespół przygotowywał będzie się do kwalifikacji do Intel Extreme Masters w Katowicach czy też ESL Mistrzostw Polski, ale chciałby również spróbować swoich sił w V4 Future Sports Festival.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Markoś i molsi opuszczają tomorrow.gg

Kuba "Markoś" Markowski i Michał "molsi" Łącki nie są już reprezentantami tomorrow.gg. O odejściu dwójki zawodników organizacja poinformowała za pośre...