Cztery zespoły pozostały w turnieju Fragbite Masters 2014, który w całości rozgrywany jest w Internecie. Wśród tych drużyn jest polskie Virtus.pro, które dziś o 18:15 rozegra finał drabinki wygranych, co oznacza, że Polacy zapewnili sobie już podium. Ich dzisiejszym przeciwnikiem będzie duńskie dignitas. Stawką wieczornego pojedynku będzie mecz o pierwsze miejsce w zmaganiach.
:polska: Virtus.pro vs. dignitas :dania: | ||
---|---|---|
![]() |
0:2 Fragbite Masters 2014 |
![]() |
Data: 29.03.2014, 18:15 Mapy: de_mirage (8:16), de_inferno (17:19) Stream: TBA :polska: Virtus: Neo, TaZ, Pasha, Snax, byali :dania: dignitas: cajunb, FeTiSh, device, dupreeh, Xyp9x |
W zawodach startowało 16 drużyn z całej Europy, które rozpoczęły rywalizację w fazie grupowej. Później zmagania przeniosły się do play-offów, gdzie Virtus.pro radzi sobie świetnie. Do tej pory pokonało dwie francuskie drużyny - Clan-Mystik oraz Titan. Dziś ma szansę na awans do wielkiego finału. Jednak by dostać się do tego najważniejszego pojedynku, musi wieczorem pokonać duńskie dignitas. Początek meczu o 18:15. Będzie on rozgrywany w systemie best of three.
W drabince przegranych o dalszą fazę powalczą dwie ekipy z Francji - Titan oraz LDLC.com. Ich spotkanie również odbędzie się dziś, jednak o godzinie 21:15. Po tym pojedynku poznamy już wszystkie zespoły, które staną na podium. Dla przypomnienia - pula nagród Frabgite Masters wynosi 21 500 dolarów.