STS
fot. DreamHack

Kolejne zmiany w EnVy! SIXER na ławce, hAdji w pierwszym zespole

Jak się okazało, przeprowadzony kilka dni temu transfer Fabiena „kioShiMy” Fieya nie był ostatnim ruchem ze strony działaczy Teamu EnVyUs. Ci zdecydowali się bowiem awansować do pierwszego zespołu Aliego „hAdjiego” Haïnoussa, który zajął miejsce przesuniętego na rezerwę Christophe „SIXERA” Xia. Pełniący dotychczas rolę pierwszego snajpera SIXER znalazł się w minionych miesiącach w ogniu ogromnej krytyki, która spadła […]

Jak się okazało, przeprowadzony kilka dni temu transfer Fabiena „kioShiMy” Fieya nie był ostatnim ruchem ze strony działaczy Teamu EnVyUs. Ci zdecydowali się bowiem awansować do pierwszego zespołu Aliego „hAdjiego” Haïnoussa, który zajął miejsce przesuniętego na rezerwę Christophe „SIXERA” Xia.

Pełniący dotychczas rolę pierwszego snajpera SIXER znalazł się w minionych miesiącach w ogniu ogromnej krytyki, która spadła na niego po wielu niezadowalających występach. Francuz nie spełnił oczekiwań kibiców i ci dobitnie dawali mu to do zrozumienia. 26-latek był zresztą najsłabszym elementem składu, który podczas niedawnego ELEAGUE Major Boston 2018 nie był w stanie zapewnić sobie statusu legendy.

Wobec tego Xia wylądował na ławce rezerwowych, zaś zajmowany dotychczas piąty fotel wszedł w posiadanie hAdjiego. 22-letni rifler był dotychczas związany z EnVyUs Academy, wraz z którym sięgnął m.in. po triumf w drugim sezonie Gfinity Elite Series. Od końca stycznia występował już jednak w pierwszej drużynie, którą wspomógł podczas europejskich eliminacji do StarLadder i-League StarSeries Season 4. Niemniej ostatecznie jego nowy zespół nie był w stanie zapewnić sobie awansu.

W tej sytuacji skład Teamu EnVyUs prezentuje się następująco:

  • Vincent „Happy” Schopenhauer
  • Cédric „RpK” Guipouy
  • Adil „ScreaM” Benrlitom
  • Fabien „kioShiMa” Fiey
  • Ali „hAdji” Haïnouss
  • Damien „maLeK” Marcel – trener
  • Alexandre „xms” Forté – rezerwa
  • Christophe „SIXER” Xia – rezerwa
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

BIG rywalem AGO w ćwierćfinale Farmskins Championship

Walka o ostatnie wolne miejsce na Intel Extreme Masters Katowice 2018 trwa. Zdobyć je można za pośrednictwem online'owych zawodów Farmskins Championsh...