STS
fot. DreamHack

SIXER przesunięty do EnVyUs Academy

Kilka dni temu Christophe „SIXER” Xia został odsunięty od składu Teamu EnVyUs. Jak się jednak okazuje, przygoda 26-latka z amerykańską organizacją jeszcze się nie zakończyła, gdyż potwierdzono, że w kolejnych miesiącach będzie on reprezentował barwy… EnVyUs Academy. Tym samym Xia zajmie miejsce Aliego „hAdjiego” Haïnoussa, który wcześniej przejął jego fotel w pierwszej drużynie. – Nie mogliśmy nawet […]

Kilka dni temu Christophe „SIXER” Xia został odsunięty od składu Teamu EnVyUs. Jak się jednak okazuje, przygoda 26-latka z amerykańską organizacją jeszcze się nie zakończyła, gdyż potwierdzono, że w kolejnych miesiącach będzie on reprezentował barwy… EnVyUs Academy.

Tym samym Xia zajmie miejsce Aliego „hAdjiego” Haïnoussa, który wcześniej przejął jego fotel w pierwszej drużynie. – Nie mogliśmy nawet marzyć o lepszym wzmocnieniu. Zapewnimy mu najlepsze warunki, dzięki którym znowu będzie mógł uwolnić z siebie bestię – przyznał za pośrednictwem mediów społecznościowych menadżer akademii, Loïc „NEOSKAI” Potages.

Dla samego SIXERA, który pewną renomę wyrobił sobie jeszcze w czasach Counter-Strike’a 1.6, jest to jednak swojego rodzaju zesłanie i nie wiadomo jak długo ono potrwa. Tym bardziej, że już kilka tygodni temu serwis Flickshot.fr donosił, iż EnVyUs zamierza sprzedać swoją drużynę-akademię i rozgląda się za potencjalnymi kupcami.

W tej sytuacji skład EnVyUs Academy prezentuje się następująco:

  • Lambert „Lambert” Prigent
  • Audric „JaCkz” Jug
  • Valentin „VKLL” Bartolomei
  • Julien „PetitSkel” Marcantoni
  • Christophe „SIXER” Xia
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EPL: AGO, Astralis i mouz bez porażek po pierwszym dniu

O bardzo udanym początku siódmego sezonu ESL Pro League mogą mówić trzy europejskie formacje: Astralis, AGO Esports i mousesports. Żadna z nich nie za...