fot. DreamHack

Kolejne mecze Kinguin, PRIDE i Virtus.pro w ESEA MDL

Aż pięć spotkań rozegrają dziś polskie drużyny w ramach rozgrywek ESEA Mountain Dew League. W akcji zobaczymy zarówno Virtus.pro, jak i Team Kinguin oraz PRIDE. A nie można zapomnieć także o PACT, które w poniedziałkowy wieczór rozegra półfinałowy mecz Global Offensive Champions League Season 7.

Wieczór o godzinie 19:00 zainaugurują Virtusi, którzy podejmą wówczas Team Property. Kilka dni temu Szwedzka formacja okazała się lepsza od Teamu Kinguin, więc zapewne będzie miała chrapkę na to, by zgarnąć kolejny polski skalp. Później Filip „NEO” Kubski i spółka zmierzą się również z Rumunami z Nexus Gaming. W międzyczasie do gry wejdzie także PRIDE, które w przetrzebionym ostatnimi zmianami składzie stanie naprzeciwko Asterion, czyli kolejnego pogromcy Kinguinów. A skoro już przy ekipie Wiktora „TaZa” Wojtasa jesteśmy to i ją zobaczymy dziś na serwerze. Kinguini spotkają się bowiem z Red Reserve i Windigo Gaming.

Na koniec warto też wspomnieć o PACT, które wciąż walczy o główną nagrodę w wysokości 2,5 tysiąca dolarów. Jeszcze pod koniec lutego zespół Dawida „lunAtica” Cieślaka niespodziewanie okazał się lepszy od Quantum Bellator Fire, czyli jednej z legend drugiego tegorocznego Majora. Teraz przed Polakami kolejna przeszkoda w postaci rumuńskiego XPC Gaming. Jeśli i ją uda się przejść byłym graczom Pompa Teamu to czekać ich już będzie tylko wielki finał, gdzie na rywali czekają Bułgarzy z Without Warning.

Poniedziałkowy harmonogram prezentuje się następująco:

19 marca
19:00 Virtus.pro vs Team Property BO1 transmisja
20:00 Asterion vs PRIDE BO1
20:00 PACT vs XPC Gaming BO3
20:00 Nexus Gaming vs Virtus.pro BO1
20:00 Red Reserve vs Team Kinguin BO1
21:00 Windigo Gaming vs Team Kinguin BO1 transmisja
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zespół SZPERA ostatnim uczestnikiem zamkniętych eliminacji do PLE

Wczoraj wieczorem poznaliśmy ostatnią drużynę, która weźmie udział w zamkniętych eliminacjach do trzeciego sezonu Polskiej Ligi Esportowej w CS:GO. Ok...